هدر موبایل
1399/04/17 09:36:26
سرویس اجتماعی
رضوانی:

وضعیت مدارس فرسوده پایتخت در نشست مجمع نمایندگان استان تهران بررسی می‌شود

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به ضرورت احیای کلاس‌‎های درس فرسوده پایتخت به منظور جلوگیری از وقوع حوادثی مشابه آتش‌سوزی کلینیک سینا اطهر، گفت:وضعیت مدارس فرسوده پایتخت در نشست مجمع نمایندگان استان تهران بررسی می‌شود.
وضعیت مدارس فرسوده پایتخت در نشست مجمع نمایندگان استان تهران بررسی می‌شود نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به ضرورت احیای کلاس‌‎های درس فرسوده پایتخت به منظور جلوگیری از وقوع حوادثی مشابه آتش‌سوزی کلینیک سینا اطهر، گفت:وضعیت مدارس فرسوده پایتخت در نشست مجمع نمایندگان استان تهران بررسی می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/125474.jpg وضعیت,مدارس,فرسوده,پایتخت,در,نشست,مجمع,نمایندگان,استان,تهران,بررسی,می‌شود Icana

غلامحسین رضوانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به ضرورت احیای کلاس‌‎های درس فرسوده در پایتخت به منظور جلوگیری از وقوع حوادثی مشابه کلینیک سینا اطهر، گفت: وزارت علوم و تحقیقات و وزارت آموزش و پرورش متولیان اصلی بازسازی کلاس‌های فرسوده، نا ایمن و  غیراستاندارد در سطح کشور و پایتخت هستند که باید به این موضوع رسیدگی کنند. 

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه اخذ استاندارهای ایمنی ساختمان از وظایف اصلی متولیان مدارس است، تصریح کرد: مسئولان و متولیان باید از هم اکنون برای بازسازی و احیای مدارس غیراستاندارد و ناایمن اقدام کنند تا در صورت وقوع حادثه از مسئولیت فرار نکرده و پاسخگو باشند. 

عضو کمیسیون بهداشت و درمان، با  تاکید بر اینکه تمامی کلاس‌های فرسوده شهر تهران باید بررسی و استانداردهای ایمنی آنها اخذ شود، تصریح کرد: مجمع نمایندگان استان تهران قبل از انفجار و آتش‌سوزی کلینیک سینا هم در خصوص بافت های فرسوده شهر تهران جلسه داشته اند اما با توجه به اهمیت موضوع و زنگ خطری که حادثه اخیر در خصوص ساختمان‌های نا ایمن تهران به صدا درآورد، موضوع فرسوده بودن برخی از کلاس‌های پایتخت در اولین جلسه مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت. /

 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet