هدر موبایل
1399/04/17 14:27:48
سرویس اجتماعی
متفکرآزاد:

رای به یک نماینده خانم برای عضویت در کمیسیون اصل 90 نشان داد نگاه جنسیتی در مجلس وجود ندارد

عضو هیات رئیسه مجلس با تاکید بر اینکه مجلس یازدهم نگاه جنسیتی به حوزه زنان ندارد، گفت: هیات رئیسه از تشکیل فراکسیون زنان و خانواده به صورت جدی حمایت می‌کند.
رای به یک نماینده خانم برای عضویت در کمیسیون اصل 90 نشان داد نگاه جنسیتی در مجلس وجود ندارد عضو هیات رئیسه مجلس با تاکید بر اینکه مجلس یازدهم نگاه جنسیتی به حوزه زنان ندارد، گفت: هیات رئیسه از تشکیل فراکسیون زنان و خانواده به صورت جدی حمایت می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/202006101047043204.jpg رای,به,یک,نماینده,خانم,برای,عضویت,در,کمیسیون,اصل,90,نشان,داد,نگاه,جنسیتی,در,مجلس,وجود,ندارد Icana

روح الله متفکر آزاد در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه نگاه مجلس یازدهم به بانوان نگاهی همراه با کرامت است، گفت: متاسفانه حاشیه‌سازی‌ها در مورد مجلس همچنان ادامه دارد.

 عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه کمیسیون اصل 90 یکی از مهمترین کمیسیون‌های مجلس است، افزود: در این دوره برخلاف دوره‌های قبل سه برابر متقاضی برای عضویت در کمیسیون اصل نود داشتیم که مجبور شدیم در هیات رئیسه برای انتخاب اعضای کمیسیون رای‌گیری کنیم که در نهایت با تصمیم هیات رئیسه 8 نفر انتخاب شدند و به تنها کاندیدای خانمی که خواستار عضویت در این کمیسیون بود هم رای موافق دادیم.

وی با تاکید بر اینکه مجلس با این اقدام حمایت از زنان را به منصه ظهور رساند، گفت: هیات رئیسه از تشکیل فراکسیون زنان و خانواده به صورت جدی حمایت می‌کند بنابراین نگاه مجلس به حوزه بانوان و زنان نگاهی همراه با کرامت است و هیچ گونه نگاه جنسیتی در مجلس در مورد زنان وجود ندارد و به عدالت جنسیتی تاکید داریم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet