هدر موبایل
1399/04/19 15:27:00
سرویس اجتماعی
مختار:

رفع مشکلات اجتماعی و تامین رفاه عمومی مهم‌ترین برنامه مجلس یازدهم است

نماینده مردم آبادان در مجلس یازدهم بابیان اینکه مجلس یازدهم بررسی مشکلات موجود در کشور را با دعوت از وزرا و مسئولان مربوطه به‌طور جدی پیگیری می‌کند از اجرای اقتصاد مقاومتی و بهره‌مندی از ظرفیت نخبگان به عنوان نقطه پایان معضل بیکاری در کشور یاد کرد.
رفع مشکلات اجتماعی و تامین رفاه عمومی مهم‌ترین برنامه مجلس یازدهم است نماینده مردم آبادان در مجلس یازدهم بابیان اینکه مجلس یازدهم بررسی مشکلات موجود در کشور را با دعوت از وزرا و مسئولان مربوطه به‌طور جدی پیگیری می‌کند از اجرای اقتصاد مقاومتی و بهره‌مندی از ظرفیت نخبگان به عنوان نقطه پایان معضل بیکاری در کشور یاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100852102506.jpg رفع,مشکلات,اجتماعی,و,تامین,رفاه,عمومی,مهم‌ترین,برنامه,مجلس,یازدهم,است Icana

جلیل مختار در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در مورد اقداماتی که باید مجلس یازدهم در جهت ارتقا معیشت مردم انجام دهد، گفت: مجلس یازدهم دعوت از کلیه وزرا و مسئولان مربوطه در حوزه‌های مختلف اقتصادی را برای بررسی مشکلات و چالش‌های موجود در کشور به طور جدی پیگیری می‌کند تا موضوعات مختلف در حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و ... را بررسی کرده و برای رفع موانع موجود راهکار ارائه دهد.

مجلس باید با ارائه طرح‌های تخصصی راه‌حل‌های اصولی قانونمند برای رفع مشکلات معیشتی ارائه دهد

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: حل مشکلات متعدد در حوزه‌های معیشت و مسکن و چالش‌های اجتماعی همچون بیکاری منوط به بیان مساله و شناخت دقیق از آنها است تا بتوان با تدوین طرح‌های تخصصی برای رفع این معضلات برنامه‌ریزی کرده و راه‌حل‌های اصولی قانونمند برای آنها ارائه داد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم یادآور شد: برنامه‌ریزی برای رفع مشکلات اجتماعی باید به گونه‌ای باشد که در پی آن نمایندگان بتوانند با گرایش‌های تخصصی گوناگونی که دارند، طرح‌ها و  پیشنهاداتی را مطرح کنند که خروجی آن تامین رفاه عمومی باشد.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: مهمترین معضل اجتماعی کنونی که در پی اعمال تحریم‌های ظالمانه ایجاد شده است بیکاری به ویژه در بین نسل جوان کشور است که باید فرصت‌های شغلی برای رفع آن ایجاد شود که تحقق این مهم نیز در گروی عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی به معنای واقعی و نه تنها در قالب شعار و بهره‌مندی از ظرفیت نخبگان کشور است که رهبر معظم انقلاب بارها بر آن تاکید فرمودند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet