هدر موبایل
1399/04/17 16:54:00
سرویس اقتصادی
میرتاج‌الدینی:

آیین‌نامه نحوه انتخاب رئیس دیوان محاسبات تعیین شد/ تشکیل کمیته‌های هفتگانه کمیسیون برنامه و بودجه

نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: ۳ کمیته دیگر با عنوان‌های برنامه‌ریزی، آمایش و آمار، اصلاح ساختار بودجه و فناوری اطلاعات و فضای مجازی در این کمیسیون تشکیل شد.
آیین‌نامه نحوه انتخاب رئیس دیوان محاسبات تعیین شد/ تشکیل کمیته‌های هفتگانه کمیسیون برنامه و بودجه نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: ۳ کمیته دیگر با عنوان‌های برنامه‌ریزی، آمایش و آمار، اصلاح ساختار بودجه و فناوری اطلاعات و فضای مجازی در این کمیسیون تشکیل شد. https://cdn.icana.ir/d/019/44973.jpg آیین‌نامه,نحوه,انتخاب,رئیس,دیوان,محاسبات,تعیین,شد/,تشکیل,کمیته‌های,هفتگانه,کمیسیون,برنامه,و,بودجه Icana

حجت‌الاسلام محمدرضا میرتاج‌الدینی نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تشکیل کمیته‌های تخصصی این کمیسیون گفت: کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در دوره‌های قبل ۴ کمیته شامل دیوان محاسبات، اقتصادی، اجتماعی و دفاعی و عمومی داشت که امروز سه کمیته به آن اضافه شد.

نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس بیان کرد: با توجه به اهمیت موضوع اصلاح کلی ساختار بودجه ۳ کمیته دیگر با عنوان‌های برنامه‌ریزی، آمایش و آمار، اصلاح ساختار بودجه و فناوری اطلاعات و فضای مجازی تشکیل شد. همچنین طرح آئین‌نامه داخلی کمیسیون در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و موادی از آن به تصویب رسید.

میرتاج‌الدینی تصریح کرد: نمایندگان ناظر شوراهای عالی هم توسط این کمیسیون انتخاب شدند و به صحن مجلس برای انتخاب نهایی معرفی خواهند شد. همچنین آیین‌نامه نحوه انتخاب رئیس و دادستان دیوان محاسبات هم تصویب شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet