هدر موبایل
1399/04/17 17:31:10
سرویس فرهنگی
سخنگوی کمیسیون آموزش خبر داد

حضور وزیر علوم در نشست امروز کمیسیون آموزش

سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس از حضور وزیر علوم در نشست امروز کمیسیون آموزش خبر داد و گفت: در این نشست نمایندگان دغدغه‌های خود را در حوزه آموزش عالی به وزیر منتقل کردند.
حضور وزیر علوم در نشست امروز کمیسیون آموزش سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس از حضور وزیر علوم در نشست امروز کمیسیون آموزش خبر داد و گفت: در این نشست نمایندگان دغدغه‌های خود را در حوزه آموزش عالی به وزیر منتقل کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/202007100194907030.jpg حضور,وزیر,علوم,در,نشست,امروز,کمیسیون,آموزش Icana

احمدحسین فلاحی  در گفت و گو با خبرنگار   خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست نوبت عصر امروز(سه‌شنبه ۱۷ تیر) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، اظهار کرد: نشست امروز کمیسیون با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برگزار و به مسائل و مشکلات حوزه آموزش عالی پرداخته شد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزیر علوم در گزارشی به مسائل مختلفی از جمله مقایسه پیشرفت علمی کشور طی سالیان گذشته پرداخت، افزود: نمایندگان نیز نظرات و دغدغه‌های خود را درباره چگونگی برگزاری کنکور، مشکلات دانشگاه پیام نور، طرح آمایش آموزش عالی  و محتوای کتب دانشگاهی مطرح کردند.

وی ادامه داد: مقرر شد، در نشست‌‎های بعدی مشترک وزیر علوم با کمیسیون آموزش به جزئیات مسائل مطرح شده در نشست امروز پرداخته شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet