هدر موبایل
1399/04/17 17:47:14
سرویس سیاسی
حدادی در تشریح نشست نوبت عصر کمیسیون امورداخلی کشور در مجلس مطرح کرد

ارائه گزارش‌های امنیتی و اجتماعی وزارت کشور در کمیسیون امورداخلی و شوراها

سخنگوی کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: وزیر کشور و معاونین امنیتی و اجتماعی گزارش‌های خود را در جلسه کمیسیون قرائت کردند.
ارائه گزارش‌های امنیتی و اجتماعی وزارت کشور در کمیسیون امورداخلی و شوراها سخنگوی کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: وزیر کشور و معاونین امنیتی و اجتماعی گزارش‌های خود را در جلسه کمیسیون قرائت کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/202007107971488994.jpg ارائه,گزارش‌های,امنیتی,و,اجتماعی,وزارت,کشور,در,کمیسیون,امورداخلی,و,شوراها Icana

علی حدادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست نوبت عصر امروز (سه‌شنبه 17 خرداد ماه) کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها با وزیر کشور و معاونین وی، اظهار داشت: وزیر کشور و معاونین در جلسه کمیسیون امورداخلی و شوراها حضور پیدا کردند و مسائل مهمی مطرح شد.

کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی بیان کرد: از جمله مباحث مطرح شده در این نشست می‌توان به گزارش مفصلی در مورد مباحث و آسیب های اجتماعی اشاره کرد که از سوی معاونت اجتماعی قرائت شد، همچنین از معاونت امنیتی وزارت کشور نیز گزارشی ارائه شد و وزیر کشور نیز به سوالات نمایندگان پاسخ داد.

وی افزود: حضور وزیر کشور در جلسات کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها نشان دهنده این است که این کمیسیون نسبت به مسائل داخلی کشور احساس وظیفه و تکلیف دارد، در واقع رسیدگی به مباحث مرتبط با امنیت و آسیب‌های اجتماعی جز وظایف و تکالیف کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها است.

حدادی ادامه داد: مسائلی نیز در مورد اصلاح قانون انتخابات شوراها مطرح شد که وزیر کشور نیز نظراتی در این زمینه داشت و این مباحث در آینده پیگیری خواهد شد.

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها با شورای نگهبان و وزرات کشور تعامل دارد و هدف از این تعامل این است که بتوانیم با نظرات کارشناسی اعضای کمیسیون و نخبگان جامعه، در راستای اصلاح قانون انتخابات شوراها نتایج خوبی را به دست آوریم.

حدادی اظهار داشت: برگزاری چنین جلساتی بین وزارت کشور و کمیسیون شوراها استمرار خواهد داشت و نتایج این نشست‌ها اطلاع رسانی می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet