هدر اصلی
1399/04/17 17:41:30
سرویس اقتصادی
دژپسند مطرح کرد:

توصیه های وزیر اقتصاد به سرمایه گذاران در بورس

وزیر امور اقتصادی و دارایی می‌گوید افراد باید با دقت، مطالعه و استفاده از توانایی مشاوران در بورس، سرمایه گذاری کنند.
توصیه های وزیر اقتصاد به سرمایه گذاران در بورس وزیر امور اقتصادی و دارایی می‌گوید افراد باید با دقت، مطالعه و استفاده از توانایی مشاوران در بورس، سرمایه گذاری کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201907105780605076.jpg توصیه,های,وزیر,اقتصاد,به,سرمایه,گذاران,در,بورس Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، فرهاد دژپسند  وزیر امور اقتصادی و دارایی پس از حضور در نشست کمیسیون اقتصادی در جمع خبرنگاران، گفت: در نشست امروز کمیسیون اقتصادی وضعیت بازار بورس مورد بررسی قرار گرفت، زیرا دغدغه های برای نمایندگان در رابطه با بورس وجود دارد که باید با مشارکت مجلس و دولت دغدغه ها بررسی شود.

وی با بیان اینکه اعضای کمیسیون اقتصادی در جلسه امروز نظرات خود را بیان کردند، افزود: از آنجایی که بررسی وضعیت بورس موضوع دامنه داری است، مقرر شد کارگروهی مشترکی به منظور رسیدگی به دغدغه نمایندگان تشکیل و با برگزاری جلسات موضوعات پیگیری شود.

وی با بیان اینکه امیدوارم در جلسات آتی راهکارهایی به دست آید که منجر به قوام و استحکام بازار سرمایه شود، اظهار کرد: بازار سرمایه بازاری ریسکی است و افراد باید با دقت، مطالعه و استفاده از توانایی مشاوران در این بازار سرمایه گذاری کنند.

عضو کابینه دوازدهم با بیان اینکه سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه بطور مثال بازاری نیست که تضامین خاصی وجود داشته باشد، ادامه داد: افراد بدانند سرمایه گذاری در بورس با افزایش و کاهش روبه رو است و سرمایه گذاران باید این روند را پذیرا باشند، دولت نیز موظف است زمینه را برای پذیرش سرمایه گذاری در بورس تسهیل کرده و نظارت را افزایش دهد.

سرمایه گذاری در بازار سرمایه به دقت نیاز دارد

دژپسند برای سرمایه گذاری در بورس به مردم توصیه کرد، سرمایه گذاری در بازار سرمایه به دقت بسیاری نیاز دارد و افراد برای سرمایه گذاری باید صورت های مالی بنگاه‌ها را بررسی کرده یا از اطلاعات مشاوران استفاده کنند.

وی با بیان اینکه افراد برای سرمایه گذاری در بورس بطور مثال باید بازار آتی، بازار جایگزین و ارزش جایگزینی را بشناسند که ممکن است من نیز تخصص لازم در این زمینه را نداشته باشم، تصریح کرد: برای سرمایه گذاری دربورس باید صورت های مالی مورد بررسی قرار گیرد و در صورتی که صورت‌های مالی شرکتی مناسب نبوده و چشم انداز سه سال آینده آن خوب نباشد، سرمایه گذاران با دقت و ملاحظه اقدام به خرید کنند.

وزیر امور اقتصادی و دارایی در پایان توصیه کرد: دقت، دقت، دقت در سرمایه گذاری در بورس فراموش نشود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet