هدر موبایل
1399/04/17 17:49:19
سرویس اقتصادی
محمودزاده در تشریح نشست کمیسیون کشاورزی:

کمیته‌های تخصصی کمیسیون کشاورزی مشخص شدند

نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، گفت: ۱۴ کمیته تخصصی در کمیسیون کشاورزی مجلس تشکیل و به بررسی موضوعات تخصصی می‌پردازند.
کمیته‌های تخصصی کمیسیون کشاورزی مشخص شدند نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، گفت: 14 کمیته تخصصی در کمیسیون کشاورزی مجلس تشکیل و به بررسی موضوعات تخصصی می‌پردازند. https://cdn.icana.ir/d/019/202007105843113503.jpg کمیته‌های,تخصصی,کمیسیون,کشاورزی,مشخص,شدند Icana

جلال محمودزاده نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست بعد از ظهر امروز کمیسیون، گفت: موضوع تشکیل کمیته‌های تخصیصی در دستور نشست کمیسیون کشاورزی مجلس قرار داشت و مقرر شد 14 کمیته تشکیل داده شود.

نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: کمیته‌های تولیدات گیاهی، منابع طبیعی و امور اراضی، توسعه بازار، شفافیت و نظارت، توسعه روستایی و عشایری، محیط زیست، آب، دامپروری، شیلات و آبزیان، ایمنی و سلامت غذا، هواشناسی و حوادث، تحقیقات و آموزش طبیعی، صنایع وابسته به بخش کشاورزی و بودجه و برنامه ریزی در کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی تشکیل داده شد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه هر کمیته تخصصی سه نفر عضو و یک کارشناس دارد، افزود: کمیته‌های تخصصی مشکلات حوزه بخش کشاورزی را بررسی و گزارش خود را در جلسه کمیسیون ارائه می‌کنند.

وی با بیان اینکه با توجه به وسعت و گستردگی بخش کشاورزی و فعالیت تمامی اعضای کمیسیون نیاز به تشکیل کمیته‌های تخصصی وجود دارد، گفت: کمیته‌های تخصصی گزارش‌هایی در خصوص مشکلات و تنگناهای و چالش‌های مجلس ارائه می‌کنند و بر اساس این گزارش‌ها مبحث قانون‌گذاری را برنامه‌ریزی می‌کنیم.

نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در نشست عصر امروز نماینده مرکز پژوهش‌های مجلس در خصوص چالش‌های بخش کشاورزی و آب گزارشی را ارائه کرد، افزود: در نشست هفته آینده چالش‌های بخش آب، کشاورزی، صادرات محصولات کشاورزی و تامین نهاده‌های مورد نیاز بررسی می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet