هدر موبایل
1399/04/17 19:21:27
سرویس فرهنگی
نصیرایی در تشریح دستور کار کمیسیون فرهنگی مجلس

راستینه عضو ناظر مجلس در وزارت ورزش شد/ نظارت بر اجرای قانون تسهیل ازدواج جوانان اولویت مهم کمیسیون فرهنگی

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس از انتخاب احمد راستینه، نماینده شهرکرد به عنوان عضو ناظر مجلس در وزارت ورزش و جوانان خبر داد و نظارت بر اجرای قانون تسهیل ازدواج جوانان را یکی از اولویت‌های مهم کمیسیون دانست.
راستینه عضو ناظر مجلس در وزارت ورزش شد/ نظارت بر اجرای قانون تسهیل ازدواج جوانان اولویت مهم کمیسیون فرهنگی سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس از انتخاب احمد راستینه، نماینده شهرکرد به عنوان عضو ناظر مجلس در وزارت ورزش و جوانان خبر داد و نظارت بر اجرای قانون تسهیل ازدواج جوانان را یکی از اولویت‌های مهم کمیسیون دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/201905106130500402.jpg راستینه,عضو,ناظر,مجلس,در,وزارت,ورزش,شد/,نظارت,بر,اجرای,قانون,تسهیل,ازدواج,جوانان,اولویت,مهم,کمیسیون,فرهنگی Icana

مجید نصیرایی در گفت‌ و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست امروز (سه شنبه، 17 تیرماه) کمیسیون فرهنگی مجلس، با یادآوری تعیین رویکردها و اولویت‌های کاری این کمیسیون در نشست امروز، گفت: کمیسیون فرهنگی به مساله فضای مجازی و رسانه به عنوان اولویت خواهد پرداخت و تقویت و ساماندهی فضای مجازی و رسانه، تقویت و توسعه رسانه‌های داخلی، فرهنگ‌سازی برای رونق کسب و کار و بهبود معیشت در فضای مجازی و همچنین طرح قانون اداره و نظارت صدا و سیما از جمله مواردی است که در ذیل فضای مجازی و رسانه در دستور کار کمیسیون قرار خواهند گرفت.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی نظارت بر اجرای قانون تسهیل ازدواج جوانان را یکی از اولویت های مهم کمیسیون دانست و افزود: در نشست امروز پیشنهاد شد که رئیس کمیسیون فرهنگی در ستاد ملی مبارزه با کرونا حضور داشته باشند تا به موضوعات و تصمیمات فرهنگی در این ستاد پرداخته شود.

وی از انتخاب حسین میرزایی، نماینده مردم اصفهان به عنوان نماینده کمیسیون فرهنگی در کمیسیون اصل 90 مجلس خبر داد و گفت: همچنین احمد راستینه، نماینده شهرکرد به عنوان عضو ناظر مجلس در وزارت ورزش و جوانان انتخاب شد.

نماینده فردوس، طبس و بشرویه در مجلس یازدهم، افزود: در مورد برنامه‌های هفته آینده کمیسیون بحث و گفت و گو شد و در هفته آینده شوراهای نظارتی کمیسیون برای حضور در دستگاه‌ها مشخص می‌شوند؛ در نشست امروز در مورد مباحثی مانند هنر، سینما، ورزش و جوانان هم بحث و گفت و گو شد و در نشست‌های بعدی به جمع بندی لازم در این رابطه خواهیم رسید.

این نماینده مردم در مجلس دهم با یادآوری اینکه زهره سادات لاجوردی، نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون در نشست امروز گزارش مفصلی از حوزه زن و خانواده را به کمیسیون ارائه کرد، گفت: این گزارش حاوی طرح‌ها و لوایح و اقدامات صورت گرفته در مجلس در حوزه زنان و خانواده بود و موانع و نقاط قوت و ضعف آن تبیین شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet