خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/04/19 23:53:00
سرویس سیاسی
نماینده مردم اهواز:

دولت وقت کشور را صرف برجام کرد

این نماینده مردم در مجلس یازدهم گفت: برجام هیچگونه خیر و برکتی برای کشور نداشت و متاسفانه دولتمردان سالها وقت کشور را برای این مذاکره صرف کردند.
دولت وقت کشور را صرف برجام کرد این نماینده مردم در مجلس یازدهم گفت: برجام هیچگونه خیر و برکتی برای کشور نداشت و متاسفانه دولتمردان سالها وقت کشور را برای این مذاکره صرف کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/202006107432840724.jpg دولت,وقت,کشور,را,صرف,برجام,کرد Icana

سید کریم حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه برجام هیچ گونه منفعتی برای کشورمان در پی نداشت، اظهار کرد: دولتمردان می‌خواستند با برجام مشکلات ما را حل کنند، اما برجام نه تنها هیچ گره‌ای از گره‌های مردم بازنکرد، بلکه مشکلات را برای کشورمان دوچندان کرد.

وی در ادامه افزود: متاسفانه؛ برجام هیچ خیر و برکتی را برای کشورمان بوجود نیاورد و فقط در این سالیان اخیر دولتی‌ها وقت کشور را صرف مذاکره با غرب کردند.

رئیسی تصریح کرد: همه وعدهایی که در برجام به ایران داده شده بود هیچ کدام  از آنها اجرایی نشدند و با این وجود آقایان مدعی هستند که ما با برجام به موفقیت‌های بزرگی دست پیدا کردیم.

نماینده مردم اهواز، کارون و باوی به عدم پایبندی غربی‌ها به برجام اشاره و تاکید کرد: وضعیت آمریکا در برجام از همان ماه‌های نخستین قرارداد مشخص شد، اما این اروپایی‌ها بودند که در برجام ماندند و همچنان دولتمردان را با وعده‌های پوچ و واهی سرگرم کردند تا وقت کشور را بگیرند.

حسینی در ادامه افزود: اروپا هیچ وقت مستقل تصمیم نمی‌گیرد و تمام تصمیمات خود را با هماهنگی آمریکا انجام می‌دهد؛ چرا که اروپا سالیانه چندین میلیارد دلار روابط تجاری با آمریکا دارد و هیچ وقت منافع خود را قربانی ایران نمی‌کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet