هدر موبایل
1399/04/19 21:50:00
سرویس سیاسی
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس:

تحریم‌ها علیه کشورمان با برجام شدیدتر شد

نماینده مردم یزد و صدوق گفت: برجام منافع ملت ایران را تامین نکرد، بلکه خیلی از چیزها را در سایه برجام از دست دادیم.
تحریم‌ها علیه کشورمان با برجام شدیدتر شد نماینده مردم یزد و صدوق گفت: برجام منافع ملت ایران را تامین نکرد، بلکه خیلی از چیزها را در سایه برجام از دست دادیم. https://cdn.icana.ir/d/019/62311.jpg تحریم‌ها,علیه,کشورمان,با,برجام,شدیدتر,شد Icana

محمد صالح جوکار در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به مزایا و معایب برجام برای کشورمان اشاره کرد و گفت: برجام نه تنها امتیازی برای ما نداشت ، بلکه محدودیت‌ها و تحریم‌های بیشتری با برجام علیه ما اعمال شد.

وی در ادامه افزود: در حقیقت از طریق سازوکارهایی که در برجام در نظر گرفته شده بود اطلاعات هسته‌ای ما به یغما رفت و گام‌های مثبتی هم که برای غنی سازی اورانیوم برداشته بودیم، متوقف و به پله نخست بازگشتیم.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم اظهار کرد: اینکه دولتمردان به برجام افتخار می‌کنند؛ اتفاقا ناگفته نماند که پادشاهان و حکمرانان کشورمان در گذشته هم به قراردادهای خود افتخار می کردند، اما قضاوت تاریخ جور دیگریست.

نماینده مردم یزد و صدوق به اقدامات جمهوری اسلامی ایران در قبال بدعهدی های طرف های مقابل برجام اشاره و  تاکید کرد: در سایه برجام چیزی را بدست نیاوردیم، بلکه خیلی چیزها را نیز از دست دادیم که ما باید در این رابطه اقدامات جدی‌تری نسبت به بدعهدی های آمریکا و اروپا داشته باشیم.

جوکار در ادامه افزود: معتقدم یکی از کارهایی را که باید انجام دهیم خروج از پروتکل الحاقی است و حتما این مهم باید صورت بگیرد تا درسی عبرتی برای آمریکا و اروپا شود و البته مجلس به جد این موضوع را دنبال خواهد کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet