خبرگزاری خانه ملت

روز مجلس
1399/04/20 16:36:00
سرویس سیاسی
بشیری مطرح کرد

ماسک حقوق بشر بر چهره ایالات متحده

نماینده مردم پاکدشت در مجلس با بیان اینکه آمریکایی‌ها به خودشان هم رحم نمی‌کنند، گفت: ایالات متحده با نصب ماسک حقوق بشر بر چهره خود، مسیر تبعیض و بی‌عدالتی را نه تنها در دنیا بلکه در کشور خود طی می‌کند.
ماسک حقوق بشر بر چهره ایالات متحده نماینده مردم پاکدشت در مجلس با بیان اینکه آمریکایی‌ها به خودشان هم رحم نمی‌کنند، گفت: ایالات متحده با نصب ماسک حقوق بشر بر چهره خود، مسیر تبعیض و بی‌عدالتی را نه تنها در دنیا بلکه در کشور خود طی می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201906109439599561.jpg ماسک,حقوق,بشر,بر,چهره,ایالات,متحده Icana

فرهاد بشیری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه برجام توافقی بین المللی بود که از سوی آمریکایی ها زیر پا گذاشته شد، گفت: از این رو ضرورت دارد دستگاه دیپلماسی کشور با شناختی که از دنیا دارد، روابط ما را به گونه ای تنظیم کند که در برابر اقدامات آمریکایی ها، منافع ما تحت تأثیر قرار نگیرد.

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی مرام آمریکایی ها بر مبنای زورگویی است، اظهار داشت: سال ها قبل، افکار عمومی دنیا کمتر متوجه زورگویی آمریکایی ها می شدند اما امروز به خصوص بعد از قتل سیاهپوست آمریکایی توسط پلیس این کشور متوجه شدند یک ماسک حقوق بشر بر چهره آمریکا نصب است در حالی که تبعیض و بی عدالتی در این جوامع موج می زند.

وی در ادامه با بیان اینکه آمریکایی ها به خودشان هم رحم نمی کنند، بیان داشت: از این رو دستگاه وزارت خارجه باید هوشمندانه و بر اساس عزت، حکمت و مصلحت و با دوراندیشی با آمریکایی ها رفتار کرده و مسیری را برای تأمین منافع کشور بیابد.

بشیری ادامه داد: ترامپ در جریان شهادت سردار سلیمانی، با وقاحت تمام این ترور را پذیرفت پس اکنون بر دستگاه دیپلماسی ما است که با پدیده تروریسم دولتی آمریکا به صورت فعال مقابله کرده و اقدامات بعدی آنها را بی اثر و کم اثر کند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: دستگاه وزارت خارجه نیاز به بازنگری جدی در امورات خود دارد چرا که در اندازه نظام جمهوری اسلامی نتوانسته است در عرصه مسائل سیاسی بین المللی ظهور و بروز داشته باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet