خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/04/18 11:37:12
سرویس صحن
لطفی در تذکر شفاهی:

گرانی مردم را به ستوه درآورده / دولت نسبت به کنترل بازار بی توجه است

نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گرانی و تورم مردم را به ستوه درآورده است، گفت: متاسفانه دولت نسبت به کنترل بازار بی توجه است.
گرانی مردم را به ستوه درآورده / دولت نسبت به کنترل بازار بی توجه است نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گرانی و تورم مردم را به ستوه درآورده است، گفت: متاسفانه دولت نسبت به کنترل بازار بی توجه است. https://cdn.icana.ir/d/019/201805101270873120.jpg گرانی,مردم,را,به,ستوه,درآورده,/,دولت,نسبت,به,کنترل,بازار,بی,توجه,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، حسن لطفی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 18 تیرماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکری با استناد به ماده 37 آئین نامه داخلی مجلس، گفت: قرار بود رتبه بندی نمایندگان در کمیسیون های تخصصی مجلس براساس نظرات کارشناسی لحاظ شود اما بعد از اعمال رتبه بندی دیدیم که نظرات کارشناسی لحاظ نشده از این رو هیات رئیسه باید نسبت به رعایت آئین نامه داخلی مجلس اقدام کند.

نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی در تذکر به وزیر راه و شهرسازی، گفت: متاسفانه در هفته گذشته 6 نفر از مردم حوزه انتخابیه در کریدور شمالی در اثر تصادف جان باختند اما شما و همکارانتان انگار نه انگار. در شرایط کنونی 12 سال از اجرای پروژه مذکور می گذرد اما پیشرفتی در این رابطه شاهد نیستیم از این رو وزارتخانه باید نسبت به تکمیل پروژه اقدام کند.

وی در تذکری به سرپرست وزارت صمت، گفت: گرانی و تورم افسارگسیخته مردم را به ستوه درآورده و متاسفانه دولت نسبت به کنترل بازار بی توجه است از این رو دولت باید در جهت ساماندهی بازار اقدام کند.

لطفی در تذکر به وزیر ورزش و جوانان، گفت: چرا در مرکز استان ها در کوچه پس کوچه ها استادیوم و استخرهای پیشرفته ساخته می شود اما در مناطق محروم نسبت به این مسئله بی توجهی صورت می گیرد از این رو وزارت ورزش و جوانان باید نسبت به توزیع عادلانه امکانات ورزشی اقدام کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet