هدر موبایل
1399/04/18 11:49:45
سرویس صحن
دهمرده در تذکر شفاهی:

همسان‌سازی حقوق بازنشستگان ضروری است

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس خواستار همسان سازی حقوق بازنشستگان، پرداخت حق و حقوق مدافعان سلامت، رسیدگی به بازار افسارگسیخته مسکن، خودرو، ارز و... شد.
همسان‌سازی حقوق بازنشستگان ضروری است نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس خواستار همسان سازی حقوق بازنشستگان، پرداخت حق و حقوق مدافعان سلامت، رسیدگی به بازار افسارگسیخته مسکن، خودرو، ارز و... شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201906104657470347.jpg همسان‌سازی,حقوق,بازنشستگان,ضروری,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حبیب‌الله دهمرده در نشست علنی امروز(چهارشنبه 18 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: اعتماد دولتمردان به مستکبران عالم خطایی نابخشودنی است، چرا اینقدر انفعال و وادادگی در مقابل مسائل اقتصادی وجود دارد؟ گرانی کمرشکن در ابعاد مختلف بازار مانند مسکن، خودرو، سکه و ارز، برخورد جدی با مفسدان دانه درشت و آقازاده‌ها را می‌طلبد.

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس باید به وظیفه ذاتی خود عمل کند، گفت: اشرافی‌گری سم مهلکی برای جامعه است، ضمن آن که سوء مدیریت و تبعیض و بی‌عدالتی در ابعاد مختلف وجود دارد، همچنین مشکل کشور امروز قبل از کمبود منابع، توزیع نامناسب آن است.

وی معتقد است بیکاری و گرانی افسارگسیخته آستانه تحمل مردم را به سر آورده است لذا مجلس باید ورود کرده و چاره‌ای بیندیشد.

دهمرده ادامه داد: همسان‌سازی حقوق بازنشستگان و پرداخت حق و حقوق مدافعان سلامت به ویژه در استان سیستان و بلوچستان ضروری است ضمن آن که کمبود تجهیزات مخصوصا کیت‌های آزمایشگاهی مشکلات متعددی ایجاد کرده است.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم بیان کرد: آموزش و پرورش در رابطه با کنکور، عدالت آموزشی، رتبه بندی معلمان، اعمال مجدد مدرک نهضتی‌ها تصمیم جدی بگیرد.

وی خواستار توجه به موضوعاتی همچون گازرسانی به استان سیستان و بلوچستان، اجرای کامل بسته آب شامل انتقال آب از دریای عمان، آب ژرف و ... شد و افزود: رفع حاشیه‌نشینی و تصویب منطقه آزاد سیستان، رفع مشکل فاضلاب این استان و مناطق آزاد و مناطق مرزی ضروری است.

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی  همچنین خطاب به رئیس جمهور گفت: ریزگردها امان مردم را بریده است، لطفا اقدام شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet