هدر موبایل
1399/04/18 11:52:35
سرویس صحن
جمیری در تذکر شفاهی:

گرانی کمر مردم را شکسته است

نماینده مردم بوشهر از وضعیت نابسامان بازار و گرانی های افسارگسیخته که موجب بروز مشکلات برای اقشار کم درآمد شده، انتقاد کرد.
گرانی کمر مردم را شکسته است نماینده مردم بوشهر از وضعیت نابسامان بازار و گرانی های افسارگسیخته که موجب بروز مشکلات برای اقشار کم درآمد شده، انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005104998743991.jpg گرانی,کمر,مردم,را,شکسته,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عبدالکریم جمیری در نشست علنی امروز (چهارشنبه 18 تیرماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکری شفاهی گفت: گرانی کمر مردم را شکسته و نرخ ارز، مسکن و تورم سبب بروز مشکلات شده است.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تامین مواد غذایی برای حیات حداقل نیاز روزانه اقشار کم درآمد است که گرانی ها برایشان دردسرساز شده است.

وی افزود: از کادر درمانی در کشور خصوصا استان بوشهر برای مبارزه با کرونا تقدیر و تشکر می کنم ، اما باید یادآور شد وضعیت کرونا در  استان قرمز و نگران کننده است؛ رئیس جمهور اگر در پیشگیری این موضوع با همکاری مجلس ضعیف عمل کند، در عرصه درمان ناتوان خواهیم بود.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم در تذکری خطاب به وزیر نیرو افزود: تامین آب شرب حداقل نیاز مردم بوشهر، گناوه و دیلم است که باید به آن رسیدگی شود.

جمیری در تذکری به وزیر امور اقتصادی و دارایی خاطرنشان کرد: باید به افرادی که در عرصه ملوانی فعالیت دارند و تنها راه امرار معاششان دریاست، کمک شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet