هدر موبایل
1399/04/20 22:49:00
سرویس فراکسیون ها
مقتدای خوراسگانی خبر داد

جمع آوری امضا برای تشکیل فراکسیون حمایت از فعلان بخش حمل و نقل کشور

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: فراکسیون حمایت از فعلان بخش حمل و نقل کشور به زودی تشکیل می شود .
جمع آوری امضا برای تشکیل فراکسیون حمایت از فعلان بخش حمل و نقل کشور نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: فراکسیون حمایت از فعلان بخش حمل و نقل کشور به زودی تشکیل می شود . https://cdn.icana.ir/d/019/202006104723633945.jpg جمع,آوری,امضا,برای,تشکیل,فراکسیون,حمایت,از,فعلان,,بخش,حمل,و,نقل,کشور Icana

عباس مقتدای خوراسگانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با اعلام خبر تشکیل فراکسیون حمایت از فعالان بخش حمل و نقل کشور گفت: با توجه به این که امضا های لازم برای تاسیس این فراکسیون جمع آوری شده  است  به زودی راه اندازی می شود.

وی ادامه داد:نمایندگانی از مناطق مختلف کشور با تخصص های مورد نیاز از کمیسیون تخصصی مجلس در فراکسیون حمایت از فعالان بخش حمل و نقل کشور حضور دارند. 

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد:با راه اندازی این فراکسیون امیدواریم بتوانیم بخشی از مطالبات حمل و نقل در قالب این فراکسیون با همکاری کمیسیون های مربوطه پاسخگو باشیم.

وی افزود:مراحل اداری تاسیس فراکسیون در هفته آینده انجام می شود اما امضاهای مورد نیاز جمع آوری شده و ترکیب فراکسیون و اساسنامه آن در اولین جلسات شکل گیری مشخص خواهد شد./ 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet