هدر موبایل
1399/04/18 13:48:38
سرویس اجتماعی
اسماعیلی:

وزیر تعاون اولین مهمان کمیسیون اجتماعی در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی است

نایب رییس اول کمیسیون اجتماعی در مجلس یازدهم، از حضور وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی به عنوان اولین مهمان نشست این کمیسیون در این دوره از مجلس شورای اسلامی خبر داد.
وزیر تعاون اولین مهمان کمیسیون اجتماعی در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی است نایب رییس اول کمیسیون اجتماعی در مجلس یازدهم، از حضور وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی به عنوان اولین مهمان نشست این کمیسیون در این دوره از مجلس شورای اسلامی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905106359551754.jpg وزیر,تعاون,اولین,مهمان,کمیسیون,اجتماعی,در,یازدهمین,دوره,مجلس,شورای,اسلامی,است Icana

ولی اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اعلام این خبر که محمد شریعتمداری وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی اولین مهمان کمیسیون اجتماعی مجلس یازدهم خواهد بود در بیان دلیل انتخاب وی، گفت: بر اساس آئین ‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی برای هر کمیسیونی شرح وظایفی تعیین شده و برخی دستگاه‌های اجرایی ذیل آنها قرار دارند که وزارتخانه اصلی برای این کمیسیون هم وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای پاسخ به پرسش‌های نمایندگان و ارائه گزارش از عملکرد این وزارتخانه در نشست آتی این کمیسیون که روز یکشنبه 22تیرماه برگزار می‌شود، حضور پیدا خواهد کرد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم یادآور شد: سوالات اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس پیرامون وضعیت شرکت‌های زیرمجموعه سازمان تامین اجتماعی و صندوق بازنشستگی کشوری، همسان‌سازی حقوق‌ها، نحوه عملکرد سازمان بهزیستی و اصلاح قانون کار که مصوب سال 1368 است، خواهد بود.  

نایب رییس اول کمیسیون اجتماعی در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با اشاره به سایر مهمانان حاضر در این نشست، تاکید کرد: در این نشست معاونان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی هم حضور خواهند داشت ./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet