خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/05/01 21:57:00
سرویس سیاسی
نماینده مردم شیراز:

کشورهای منطقه با همدلی سبب خنثی‌سازی توطئه‌ها شوند

یک نماینده مردم در مجلس یازدهم گفت: اگر کشورهای منطقه می خواهند در خاورمیانه صلح و ثبات ایجاد شود باید با همدیگر اتحاد و همدلی برقرار کنند.
کشورهای منطقه با همدلی سبب خنثی‌سازی توطئه‌ها شوند یک نماینده مردم در مجلس یازدهم گفت: اگر کشورهای منطقه می خواهند در خاورمیانه صلح و ثبات ایجاد شود باید با همدیگر اتحاد و همدلی برقرار کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201611100031395411.jpg کشورهای,منطقه,با,همدلی,سبب,خنثی‌سازی,توطئه‌ها,شوند Icana

جعفر قادری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به تاثیر وحدت و همدلی کشورهای منطقه برای ایجاد صلح و آرامش در خاورمیانه اشاره کرد و گفت: باید ارتباط خود را با کشورهای همسایه به صورت جدی تقویت کنیم و از همه مهم‌تر برای منطقه و کشورهای اسلامی نیز نقش پدرانه داشته باشیم.

وی در ادامه افزود: طبیعی بوده که آمریکا و کشورهای اروپایی برای رسیدن به اهداف شوم خود میان ما و کشورهای منطقه اختلاف انگیزی کنند؛ فلذا همه کشورهای منطقه باید با یک اتحاد و همدلی سبب خنثی‌سازی این توطئه‌ها شویم.

نماینده مردم شیراز اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران علاوه بر اینکه باید اقتدار خود را داشته باشد؛ لذا با خویشتن‌داری و سعی صدر  نیز بزرگ بودن خود را همچون گذشته به آنها نشان دهیم که این کار هم با حمایت‌های فنی، سیاسی و اقتصادی از کشورهای منطقه صورت خواهد گرفت.

قادری تاکید کرد: وقتی که در شرایط بحرانی در کنار افغانستان و عراق قرار می‌گیریم قطعا این مسائل در ارتباطات منطقه‌ای دیده خواهند شد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم تصریح کرد: اگر می‌خواهیم در منطقه صلح و آرامش ایجاد شود باید کشورهای منطقه متحد شوند و اگر این کار صورت نگیرد بدون شک همه کشورها نیز از این عدم اتحاد متضرر خواهند شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet