هدر موبایل
1399/04/19 00:10:23
سرویس اقتصادی
هفته آینده در کمیسیون برنامه و بودجه

چگونگی تحقق درآمدهای پیش‌بینی شده در بودجه با حضور دژپسند بررسی می‌شود

کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس هفته آینده با حضور وزیر اقتصاد و رئیس کل بانک مرکزی وضعیت اقتصادی و نرخ ارز را بررسی خواهد کرد.
چگونگی تحقق درآمدهای پیش‌بینی شده در بودجه با حضور دژپسند بررسی می‌شود کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس هفته آینده با حضور وزیر اقتصاد و رئیس کل بانک مرکزی وضعیت اقتصادی و نرخ ارز را بررسی خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/43284.jpg چگونگی,تحقق,درآمدهای,پیش‌بینی,شده,در,بودجه,با,حضور,دژپسند,بررسی,می‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دستور کار کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در روزهای (یکشنبه و سه‌شنبه) هفته آینده به شرح زیر است:

نمایندگان در روز یکشنبه عصر(22 تیر ماه) با حضور رئیس کل و معاونان ذی‌ربط بانک مرکزی علت نوسانات و افزایش قیمت ارز و تدابیر و راهکارهای اتخاذ شده در این خصوص را مورد بحث و بررسی قرار می‌دهند.

اعضای کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در جلسه نوبت صبح روز سه‌شنبه (24 تیر ماه) طرح استفساریه تبصره (1) بند (ذ) ماده (87) قانون برنامه پنجساله ششم توسعه(اعاده شده از سوی شورای نگهبان) را رسیدگی کرده و در ادامه طرح تضمین دسترسی دهک‌های پایین درآمدی به کالاهای اساسی و دارو با قیمت مناسب را بررسی می‌کنند.

همچنین نمایندگان مجلس، در نوبت عصر روز سه‌شنبه با حضور دژپسند وزیر امور اقتصاد و دارایی و معاونان وی وضعیت اقتصادی کشور و چگونگی تحقق درآمدهای پیش‌بینی شده در قانون بودجه سال 1399 کل کشور را مورد بحث و تبادل نظر قرار می‌دهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet