هدر موبایل
1399/04/21 07:58:52
سرویس اجتماعی
ذاکر:

چه عواملی آذربایجان غربی را در وضعیت قرمز ابتلا به کرونا قرار داده است؟

عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان غربی در مجلس یازدهم، از نقض مصوبات ستاد مقابله با کرونا از سوی مردم، موقعیت آب و هوایی این منطقه و تورم حاکم شده در کشور به عنوان عوامل شیوع گسترده کرونا در این استان یاد کرد.
چه عواملی آذربایجان غربی را در وضعیت قرمز ابتلا به کرونا قرار داده است؟ عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان غربی در مجلس یازدهم، از نقض مصوبات ستاد مقابله با کرونا از سوی مردم، موقعیت آب و هوایی این منطقه و تورم حاکم شده در کشور به عنوان عوامل شیوع گسترده کرونا در این استان یاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005109125023062.jpg چه,عواملی,آذربایجان,غربی,را,در,وضعیت,قرمز,ابتلا,به,کرونا,قرار,داده,است؟ Icana

سید سلمان ذاکر در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در مورد دلیل شیوع ویروس کرونا در آذربایجان غربی تاجاییکه این استان را در وضعیت قرمز قرار داده است، ضمن تشکر از مسئولان حوزه سلامت، استاندار و کادر درمانی این منطقه، گفت: مسئولان استان آذربایجان غربی تلاش بسیاری برای کنترل ویروس کرونا کرده‌اند، اما نقض مصوبات ستاد مقابله با کرونا از سوی مردم، موقعیت آب و هوایی این منطقه و تورم حاکم شده در کشور از جمله موانع موجود در مسیر مقابله با کرونا هستند.

مردم ارومیه به دلیل مشکلات اقتصادی نمی‌توانند در خانه بمانند

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مشکلی که مانع از ماندن مردم در خانه می‌شود، ادامه داد: مردم باید برای امرار معاش و رفع مشکلات اقتصادی در جامعه حضور پیدا می‌کردند، به همین دلیل ویروس کرونا در این منطقه با سرعت شیوع پیدا کرد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، در ادامه از دولت، استاندار و مسئولان حوزه سلامت آذربایجان غربی درخواست کرد در خصوص خنثی‌سازی ویروس کرونا تمهیدات ویژه‌ای بیندیشند و محدودیت‌های لازم در برگزاری مراسم و اجتماعات و کاهش سطح تردد در این استان اعمال کنند، همچنین جهت رفع مشکلات معیشتی اقشار کم‌ درآمد، بسته‌های حمایتی را در نظر بگیرند تا بتوان از این طریق مبارزه جدی با این ویروس را در دستورکار قرار داد.

مسئولان حوزه سلامت آذربایجان غربی بین اقشار کم درآمد ماسک رایگان توزیع کنند

عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان غربی در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: مسئولان دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی باید در مناطقی که تراکم جمعیت در آنها زیاد است، ماسک رایگان توزیع کنند، چرا که افراد کم درآمد، قادر به تامین لوازم بهداشتی لازم جهت مقابله با ویروس کرونا نیستند، از سوی دیگر مردم نیز باید رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی را جدی بگیرند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet