هدر موبایل
1399/04/21 11:37:09
سرویس سیاسی
طاهری:

انتخابات الکترونیکی سرعت عمل و شفافیت را افزایش می‌دهد

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس گفت: انتخابات الکترونیکی سرعت عمل و شفافیت را افزایش می‌دهد و از سوی دیگر هزینه‌های برگزاری انتخابات را کاهش می‌دهد.
انتخابات الکترونیکی سرعت عمل و شفافیت را افزایش می‌دهد نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس گفت: انتخابات الکترونیکی سرعت عمل و شفافیت را افزایش می‌دهد و از سوی دیگر هزینه‌های برگزاری انتخابات را کاهش می‌دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005101730934135.jpg انتخابات,الکترونیکی,سرعت,عمل,و,شفافیت,را,افزایش,می‌دهد Icana

مصطفی طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اهمیت الکترونیکی شدن انتخابات‌ها، اظهار داشت: نظر من راجع به الکترونیکی شدن همه چیز مثبت است و الکترونیکی شدن انتخابات نیز از این قاعده مستثنی نیست.

نماینده مردم زنجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت الکترونیکی شدن در حوزه‌های مختلف، بیان کرد: به طور کلی یکی از آسیب‌های جدی کشور عدم الکترونیکی شدن به معنی واقعی است.

وی با اشار به آثار الکترونیکی شدن انتخابات، افزود: انتخابات الکترونیکی سرعت عمل و شفافیت را افزایش می‌دهد و از سوی دیگر هزینه‌های برگزاری انتخابات را کاهش می‌دهد.

طاهری ادامه داد: با توجه به شرایطی که مکانیزه شدن انتخابات به دنبال دارد، قطعاً موافق الکترونیکی شدن انتخابات هستیم تا این امر به سهولت انجام شود.

عزم مجلس یازدهم برای اصلاح قوانین انتخاباتی

این نماینده مردم در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خلاهایی در قوانین انتخاباتی داریم، گفت: قانون انتخابات ریاست جمهوری و مجلس خلا‌هایی دارند که به همین جهت، طرحی را با دوستان امضا کرده‌ایم و اکنون در نوبت قرار گرفته تا توسط هیات رئیسه مجلس اعلام وصول شود. در این طرح اصلاح قانون انتخابات شوراها، ریاست جمهوری و مجلس را لحاظ کرده‌ایم.

طاهری با بیان اینکه کلیات لایحه جامع قانون انتخابات و محتوای آن باید بررسی شود، اظهار داشت: در آینده طرحی را که تهیه کرده‌ایم جزئیات آن منتشر می‌شود و ایراداتی که براساس تجربه مشاهده شده بود را جمع بندی کرده‌ایم، آقای ابوترابی نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس این موضوع را پیگیری می‌کنند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet