هدر موبایل
1399/04/21 11:46:14
سرویس فرهنگی
عضو کمیسیون آموزش مجلس انتقاد کرد

آزمون نهضتی‌ها بدون رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با انتقاد از نحوه برگزاری آزمون آموزشیاران نهضت سوادآموزی توسط وزارت آموزش و پرورش، تصریح کرد: با وجود وعده‌‎های داده شده اما مستنداتی به دست ما رسیده که این آزمون در مناطقی بدون رعایت پروتکل‌ها برگزار شده است.
آزمون نهضتی‌ها بدون رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با انتقاد از نحوه برگزاری آزمون آموزشیاران نهضت سوادآموزی توسط وزارت آموزش و پرورش، تصریح کرد: با وجود وعده‌‎های داده شده اما مستنداتی به دست ما رسیده که این آزمون در مناطقی بدون رعایت پروتکل‌ها برگزار شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/202006100420729138.jpg آزمون,نهضتی‌ها,بدون,رعایت,پروتکل‌های,بهداشتی,برگزار,شد Icana

احمد نادری در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت با اشاره به برگزاری آزمون آموزشیاران نهضت سوادآموزی در تاریخ 20 تیرماه، تصریح کرد: متأسفانه بر خلاف آنچه در رسانه ملی پخش شد و در گزارش‌های رسمی منتشر شد، مستنداتی به دست ما رسیده که داوطلبان با وضعیت اسفناکی و با ازدحام، بدون رعایت پروتکل‌های بهداشتی آزمون نهضت سواد آموزی را برگزار کرده‌اند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این در حالیست که مسئولان آموزش و پرورش وعده رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی را داده بودند ولی اتفاقی که رخ داد خلاف تمامی پروتکل‌های ستاد مقابله با کرونا بود.

نادری افزود: آموزش و پرورش و متولیان حوزه آموزش باید در برگزاری آزمون‌ها بازنگری جدی داشته باشند به طوریکه فاصله گذاری فیزیکی در حین آزمون‌ها رعایت شود و هیچ امکان ابتلایی از این طریق وجود نداشته باشد.

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: افرادی که داوطلب آزمون نهضتی بودند، اغلب از روستا و مناطق سفید به مراکز شهرها آمدند و ممکن است پس از بازگشت به مبدأ خود، آن محیط را نیز آلوده به ویروس کنند که این مسئله به شدت خطرناک بوده و از این پس متولیان آموزش باید تدبیری جدی در این رابطه داشته باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet