هدر موبایل
1399/04/21 12:17:49
سرویس اقتصادی
در کمیسیون صنایع و معادن مجلس صورت می‌گیرد

بررسی سیاست‌های حمایتی بانکی در توسعه صنایع و معادن کشور با حضور دژپسند

کمیسیون صنایع و معادن مجلس موضوع سیاست‌های حمایتی بانکی در توسعه صنایع و معادن کشور را با حضور وزیر اقتصاد و دارایی بررسی می‌کند.
بررسی سیاست‌های حمایتی بانکی در توسعه صنایع و معادن کشور با حضور دژپسند کمیسیون صنایع و معادن مجلس موضوع سیاست‌های حمایتی بانکی در توسعه صنایع و معادن کشور را با حضور وزیر اقتصاد و دارایی بررسی می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201904102153420018.jpg بررسی,سیاست‌های,حمایتی,بانکی,در,توسعه,صنایع,و,معادن,کشور,با,حضور,دژپسند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، براساس دستور کار هفته جاری کمیسیون صنایع و معادن مجلس، این کمیسیون در جلسه روز یکشنبه (22 تیر ماه) خود، میزبان سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و معاونان وی خواهد بود تا مشکلات موجود در این حوزه مورد بررسی قرار گیرد.

براساس این گزارش محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه و معاونان وی در جلسه سه شنبه (24 تیر ماه) کمیسیون صنایع و معادن حاضر خواهند شد تا گزارشی از وضعیت دیپلماسی اقتصادی ارائه کنند.

همچنین استماع گزارش محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره عملکرد کاری ایشان دیگر دستورکار کمیسیون صنایع و معادن در سه شنبه هفته جاری است.

براساس این گزارش کمیسیون صنایع و معادن سه شنبه میزبان فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی و معاونان وی خواهد بود تا موضوع سیاست‌های حمایتی بانکی در توسعه صنایع و معادن کشور در این جلسه مورد بررسی قرار گیرد.

همچنین دوشنبه (23 تیر ماه) کمیته ارتباطات و فناوری اطلاعات، کمیته جهش تولید و بهبود فضای کسب و کار، کمیته صنایع هوافضا و فناوری‌های نوین و کمیته صنعت و راهبردهای توسعه صنعتی به تنظیم اولویت‌ها و تدوین برنامه‌های خود می پردازند.

براساس این گزارش کمیته صنایع نفت، گاز و پتروشیمی نیز دوشنبه (23 تیرماه) به بررسی اولویت‌های کمیته و استماع گزارش عملکرد دبیر کل انجمن کارفرمایی صنایع پتروشیمی ایران می پردازد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet