هدر موبایل
1399/04/21 15:04:14
سرویس سیاسی
منادی سفیدان با اشاره به رأی دادگاه آمریکایی:

ایران به دادگاه‌های بین‌المللی برای فسخ رأی غیرقانونی پرداخت غرامت شکایت می‌کند

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس معتقد است آمریکا در آستانه پایان تحریم‌های تسلیحاتی علیه کشورمان سعی دارد در تلاشی واهی، ایران را کشوری ناامن در منطقه جلوه دهد.
ایران به دادگاه‌های بین‌المللی برای فسخ رأی غیرقانونی پرداخت غرامت شکایت می‌کند رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس معتقد است آمریکا در آستانه پایان تحریم‌های تسلیحاتی علیه کشورمان سعی دارد در تلاشی واهی، ایران را کشوری ناامن در منطقه جلوه دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006104740778127.jpg ایران,به,دادگاه‌های,بین‌المللی,برای,فسخ,رأی,غیرقانونی,پرداخت,غرامت,شکایت,می‌کند Icana

علیرضا منادی سفیدان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، علت صدور رأی غیرقانونی در دادگاهی آمریکایی علیه ایران را قرار گرفتن در آستانه پایان تحریم‌های تسلیحاتی کشورمان دانست و گفت: آمریکایی ها به دلایل واهی از برجام خارج شده و اکنون امکان حقوقی برای تمدید این تحریم ها را ندارند لذا تلاش می کنند از طرق دیگر مانند ناامن کننده خواندن اقدامات ایران، باعث تمدید تحریم ها شوند.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس یادآور شد: امروز آمریکا تلاش دارد به هر طریقی شده افکار عمومی جهان را علیه ایران بشوراند و کشورمان را عنصر ناامن منطقه جلوه دهد تا تحریم های تسلیحاتی تمدید شود.

وی افزود: آمریکایی ها با مستندات دروغین به دنبال متهم کردن ایران به اقدامات نظامی علیه کشورها هستند که هیچ کدام مبنای واقعی ندارد.

منادی سفیدان ادامه داد: ایالات متحده تا می تواند دست از شیطنت های خود بر نمی دارد تا زمانی که جمهوری اسلامی نیز مانند بسیاری از کشورهای منطقه، تبدیل به نوکر آنها شود.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: لازم است جمهوری اسلامی در حوزه حقوقی بین الملل به صورت فعال عمل کرده و علیه احکام غیرقانونی، به دادگاه های بین المللی طرح شکایت کند که مشابه آن را تا کنون داشته و توانسته ایم برخی از این احکام غیرقانونی را فسخ کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet