خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/04/21 18:54:30
سرویس استان ها
مفتح مطرح کرد؛

اجرای برنامه کارگاه و کارخانه‌گردی برای رفع مشکلات تولیدکنندگان تویسرکان

نماینده مردم تویسرکان در مجلس گفت: براساس برنامه کارگاه و کارخانه‌گردی می‌خواهیم همراه با مسئولان مربوطه در کارخانه‌های حوزه انتخابیه‌ام حضور پیدا کرده تا بتوانیم مشکلات واحدهای فعال و در حال احداث را برطرف کنیم.
اجرای برنامه کارگاه و کارخانه‌گردی برای رفع مشکلات تولیدکنندگان تویسرکان نماینده مردم تویسرکان در مجلس گفت: براساس برنامه کارگاه و کارخانه‌گردی می‌خواهیم همراه با مسئولان مربوطه در کارخانه‌های حوزه انتخابیه‌ام حضور پیدا کرده تا بتوانیم مشکلات واحدهای فعال و در حال احداث را برطرف کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201801103105845726.jpg اجرای,برنامه,کارگاه,و,کارخانه‌گردی,برای,رفع,مشکلات,تولیدکنندگان,تویسرکان Icana

محمدمهدی مفتح نماینده مردم تویسرکان در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، با با بیان اینکه در ادوار قبل برای ارتباط موثر و مستقیم با مردم حوزه انتخابیه‌ام برنامه روستاگردی را اجرا کرده‌ام، گفت: براساس این برنامه همراه با فرماندار، بخشدار و مسئولان اجرایی و با اطلاع قبلی در مسجد روستای مورد نظر حضور پیدا می‌کردیم و مردم و اعضای شورا بعد از بیان و تشریح مشکلات خود، پاسخ و دستورات لازم را دریافت می‌کردند.

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به اینکه این اقدام در تمام روستاهای شهرستان تویسرکان در ادوار گذشته اجرایی و در نتیجه ارتباط نزدیک و موثری با مردم ایجاد شد، اظهار کرد: در شهرها هم طبق برنامه‌ای با نام مسجدگردی، شب‌های جمعه همراه مسئولان اجرایی و اطلاع قبلی در مسجد محلات حضور پیدا کرده و به سوالات مردم پاسخ داده می‌دادیم.

وی تاکید کرد: مشکلات مردم روستاها و شهرها براین اساس به صورت چهره به چهره حل می‌شد و بسیار تاثیرگذار بود، اکنون هم در حال پیگیری این موضوع هستیم که با توجه به شیوع کرونا و در نظر گرفتن برخی ملاحظات، چگونه باید ملاقات چهره به چهره را در شهرها و روستاها ادامه دهیم.

برنامه کارخانه‌گردی با لحاظ پروتکل‌های بهداشتی در حال تدوین است

مفتح همچنین با اشاره به برنامه دیگر خود با توجه به سال جهش تولید گفت: با توجه به لزوم رونق تولید، توجه به حوزه‌های صنعتی و افزایش اشتغال صنعتی مورد توجه است و در این راستا برنامه کارگاه و کارخانه‌گردی در  شهرستان تویسرکان  در حال انجام است.

نماینده مردم تویسرکان در مجلس تصریح کرد: در این سال‌ها توانسته‌ام با افزایش اشتغال صنعتی در حوزه انتخابیه‌ام موفقیت چشمگیری در حوزه رفع بیکاری داشته باشم.

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تاکید کرد: ما می‌خواهیم براساس برنامه کارگاه و کارخانه‌گردی همراه با مسئولان مربوطه در کارگاه‌ها و کارخانجات این شهرستان حضور پیدا کرده و بتوانیم مشکلات واحدهای فعال و در حال احداث را برطرف کنیم، البته شکل اجرایی شدن این موضوع با توجه به شیوع کرونا و پروتکل‌های بهداشتی در حال تدوین است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet