هدر موبایل
1399/04/21 14:18:11
سرویس فرهنگی
این هفته در کمیسیون فرهنگی مجلس

نمایندگان ناظر کمیسیون فرهنگی برای عضویت در مجامع، هیأت‌ها و شوراها تعیین می‌شوند

اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس این هفته در روزهای یکشنبه و سه شنبه نشست تخصصی خواهند داشت و نمایندگان ناظر خود را برای عضویت و شرکت در مجامع، هیأت‌ها و شوراها تعیین می‌کنند.
نمایندگان ناظر کمیسیون فرهنگی برای عضویت در مجامع، هیأت‌ها و شوراها تعیین می‌شوند اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس این هفته در روزهای یکشنبه و سه شنبه نشست تخصصی خواهند داشت و نمایندگان ناظر خود را برای عضویت و شرکت در مجامع، هیأت‌ها و شوراها تعیین می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201905106130500402.jpg نمایندگان,ناظر,کمیسیون,فرهنگی,برای,عضویت,در,مجامع،,هیأت‌ها,و,شوراها,تعیین,می‌شوند Icana

به گزارش خبرنگار   خبرگزاری خانه ملت، اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس، این هفته در روز یکشنبه 22 تیرماه و در روز سه شنبه 24 تیرماه در جلسه تخصصی خواهند داشت.

اعضای کمیسیون آموزش پس از بررسی اخبار فرهنگی، تشکیل کمیته های تخصصی و انتخاب اعضای آن را در روز یکشنبه در دستور کار خود دارند.

در ادامه نشست هیات رئیسه کمیسیون و بحث و بررسی پیرامون فضای مجازی کشور در دستور کار کمیسیون فرهنگی مجلس یازدهم قرار دارد.

در روز سه شنبه نیز، برگزاری انتخاب نمایندگان ناظر برای عضویت و شرکت در مجامع، هیأت ها و شوراها از جمله ستاد امر به معروف و نهی از منکر، شورای تخصصی توسعه فرهنگ قرآنی، هیأت امنای کتابخانه های عمومی کشور، شورای نظارت بر سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، کمیته ملی پارالمپیک، هیأت نظارت بر مطبوعات، شورای عالی میراث فرهنگی و گردشگری در دستور کمیسیون فرهنگی قرار دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet