خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/04/21 15:20:23
سرویس استان ها
مرادی با اشاره به طرح سوال از وزیر آموزش و پرورش:

دولت سهم خود را برای ساماندهی مدارس تخریبی هرمزگان پرداخت نمی‌کند

نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه دولت سهم  خود را برای ساماندهی مدارس تخریبی استان هرمزگان پرداخت نمی کند،گفت: طرح سوال  از وزیرآموزش و پرورش برای کوتاهی در ساماندهی مدارس استان  هرمزگان کلید خورد.
دولت سهم خود را برای ساماندهی مدارس تخریبی هرمزگان پرداخت نمی‌کند نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه دولت سهم  خود را برای ساماندهی مدارس تخریبی استان هرمزگان پرداخت نمی کند،گفت: طرح سوال  از وزیرآموزش و پرورش برای کوتاهی در ساماندهی مدارس استان  هرمزگان کلید خورد. https://cdn.icana.ir/d/019/201709106264252591.jpg دولت,سهم خود,را,برای,ساماندهی,مدارس,تخریبی,هرمزگان,پرداخت,نمی‌کند Icana

 احمد مرادی  در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت عمرانی  مدارس در  استان هرمزگان،گفت: طرح سوال از وزیر آموزش و پروش به علت اوضاع نامناسب عمرانی مدارس در دستور کار قرار گرفته است و انتظار داریم وزیر مربوطه به سرعت ساماندهی مدارس به اصطلاح تخریبی استان هرمزگان  رادر دستور کارقرار بدهد.

نماینده مردم بندرعباس، قشم و ابوموسی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بسیاری  از کلاسهای درس دراستان هرمزگان تخریبی یا دارای بافتهای فرسوده هستند تصریح کرد: حضور خیرین در حوزه مدرسه سازی در استان هرمزگان بسیار فعال است و خیرین در حوزه مدرسه سازی تعهدات خود را 100 درصد اجرایی کرده اند اما متاسفانه دولت تعهدات  خود را  در راستای  ساماندهی مدارس تخریبی  عملیاتی نکرده است.

 مرادی افزود: در خصوص حوزه ساخت و بهسازی مدارس درآموزش و پرورش معمول است که 50 در صد سهم را خیرین پرداخت می‌کنند و مابقی را دولت متعهد می شود اما متاسفانه دولت دراین مسیربه وظایف خود عمل نکرده است.

وی بابیان اینکه رها کردن مدارس تخریبی که خیرین برای بازسازی آن هزینه کردن ،شایسته  نیست تصریح کرد: طبق برنامه ششم توسعه در  فصل مرتبط با آموزش و پرورش تاکید شده است که دولت در  کنار خیرین سهم خود برای ساماندهی مدارس لحاظ کند.

 مرادی افزود: در  حوزه عمرانی مدارس در استان هرمزگان ما به یک فرم استاندارد نرسیده ایم که این امر به هیچ وجه ممکن در   حوزه آموزش و پرورش منطقی نیست.

نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه دولت سهم خود را برای ساماندهی مدارس تخریبی هرمزگان پرداخت نمی کند، یادآورشد: طرح سوال  از وزیر آموزش و پرورش برای کوتاهی در ساماندهی مدارس تخریبی استان  هرمزگان کلید خورد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet