خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/04/22 23:59:00
سرویس سیاسی
ابوترابی:

با فعال شدن ظرفیت‌های داخلی، اقتصادمان شکوفا می‌شود

نماینده مردم نجف آباد می‌گوید برای پویا شدن اقتصاد کشورمان باید همه ظرفیت‌های داخلی را فعال کنیم و از همه مهمتر نیز دولت هم نگاه خود را از غرب بردارد تا این مسئله اساسی محقق شود.
با فعال شدن ظرفیت‌های داخلی، اقتصادمان شکوفا می‌شود نماینده مردم نجف آباد می‌گوید برای پویا شدن اقتصاد کشورمان باید همه ظرفیت‌های داخلی را فعال کنیم و از همه مهمتر نیز دولت هم نگاه خود را از غرب بردارد تا این مسئله اساسی محقق شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201801106956211424.jpg با,فعال,شدن,ظرفیت‌های,داخلی،,اقتصادمان,شکوفا,می‌شود Icana

ابوالفضل ابوترابی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به مسئله مهم اقتصاد مقاومتی و تاثیر آن بر بهبود وضعیت اقتصادی کشور اشاره کرد و گفت: دولتمردان به جای اینکه انرژی خود را روی فعال کردن ظرفیت‌های داخلی صرف کنند تا اینکه اقتصاد مقاومتی محقق شود، متاسفانه این مهم را دست کم گرفتند و همه وقت خود را روی تعامل با غرب گذاشتند که البته این‌ها نیز هیچ کاری برای ما نکردند.

وی در ادامه افزود:  برای محقق شدن اقتصاد مقاومتی باید  همه ظرفیت‌های داخلی اعم از صنایع تولیدی، کشاورزی و ... را فعال کرد تا ما به این مهم دست پیدا کنیم.

نماینده مردم نجف آباد تاکید کرد: رویکرد و  نگرش مسئولان، جهادی نبوده و بسیاری از این مسئولان اعتقاد و باوری به اقتصاد مقاومتی ندارند؛ چرا که اگر چنین بود در این 7 سال گذشته نیم نگاهی محقق شدن آن می‌کردند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم اظهار کرد: امیدواریم که دولتمردان در این سال پایانی دولت چشم از غرب بردارند و همه فکر و ذکر خود را روی فعالسازی ظرفیت‌های داخی بکارگیرند؛ زیرا همین پتانسیل‌های داخلی هستند که اقتصاد ما را پویا خواهند کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet