هدر موبایل
1399/04/22 21:59:00
سرویس فرهنگی
عضو کمیسیون آموزش:

سند تحول بنیادین با روال فعلی جذب معلم محقق نمی‌شود

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مجلس، جذب معلم در آموزش و پرورش را بی ضابطه خواند و گفت: مطمئن باشید با روال فعلی جذب معلم، هرگز سند تحول بنیادین محقق نخواهد شد.
سند تحول بنیادین با روال فعلی جذب معلم محقق نمی‌شود عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مجلس، جذب معلم در آموزش و پرورش را بی ضابطه خواند و گفت: مطمئن باشید با روال فعلی جذب معلم، هرگز سند تحول بنیادین محقق نخواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005109821159702.jpg سند,تحول,بنیادین,با,روال,فعلی,جذب,معلم,محقق,نمی‌شود Icana

مهرداد ویس کرمی در گفت‌وگو با خبرنگار   خبرگزاری خانه ملتبا انتقاد از نحوه جذب معلمان در آموزش و پرورش، اظهار کرد: متأسفانه نحوه به کارگیری معلم در آموزش و پرورش با هیچ منطقی همراه نیست و ایرادات بسیاری به آن وارد است.

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آموزش و پرورش همواره بر مبنای مسائل سیاسی و جناحی اداره شده است، اضافه کرد: اکثر تصمیماتی که در آموزش و پرورش اتخاد می‌شود، ریشه پوپولیستی دارد و همواره علت اکثر استخدام‌ها و به کارگیری‌ها، جلب نظر و رأی بوده است.

وی ادامه داد: نبود هیچ مبنای مشخصی برای به کارگیری و جذب معلم موجب شده، سطح آموزش در مدارس و آموزش و پرورش کشور به شدت افت کند و ما شاهد بودیم که هر بار در آستانه انتخاب بدون هیچ ضابطه‌ای نسبت به جذب معلمان اقدام شده است.

ویس کرمی تصریح کرد: چنانچه قرار باشد هر قشری با فشار و تجمع در برابر مجلس و نهادهای تصمیم‌گیر خواسته خود را مطالبه و این خواسته اجرایی شود، سنگ روی سنگ بند نمی‌شود و این مسئله در دراز مدت یک دیکتاتوری اجتماعی ایجاد خواهد کرد.

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: حال سئوال اینجاست با این نحوه جذب معلم ما چطور می‌توانیم سند تحول بنیادین را عملیاتی کنیم؛ بنابراین ما سوگند خوردیم به قانون اساسی عمل کنیم و خارج از این مسیر نباید عمل و رفتاری داشته باشیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet