هدر موبایل
1399/04/23 10:40:00
سرویس اقتصادی
مرادی تاکید کرد

ضرورت تحول در زندگی مردم در جریان تکمیل خطه لوله انتقال نفت گوره-جاسک

نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس معتقد است مردم باید در جریان تکمیل خط لوله انتقال نفت گوره- جاسک تحول را در زندگی خود احساس کنند.
ضرورت تحول در زندگی مردم در جریان تکمیل خطه لوله انتقال نفت گوره-جاسک نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس معتقد است مردم باید در جریان تکمیل خط لوله انتقال نفت گوره- جاسک تحول را در زندگی خود احساس کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201905108890287708.jpg ضرورت,تحول,در,زندگی,مردم,در,جریان,تکمیل,خطه,لوله,انتقال,نفت,گوره-جاسک Icana

احمد مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره اهمیت و دستاوردهای اقتصادی خط لوله انتقال نفت گوره– جاسک که عملیات اجرایی آن به تازگی آغاز شده است، گفت: منطقه مکران با در قرار گرفتن در مرکز شهرستان جاسک و استان هرمزگان و اتصال به دریای عمان، ظرفیت‌های اقتصادی بسیار بالایی دارد و طبق تاکیدات مقام معظم رهبری باید این منطقه را رونق داد.

نماینده مردم بندرعباس، قشم و ابوموسی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سرمایه‌گذاری‌های خوبی در حوزه ‌دفاعی و اقتصادی در منطقه مکران صورت گرفته است، افزود: صادرات نفت خام و ایجاد پتروپالایشگاه و پالایشگاه‌ها ازجمله دستاوردهای خط لوله انتقال نفت گوره– جاسک است که ارزآوری و اشتغال‌زایی فراوانی دارد.

به گفته وی خط لوله‌ گوره تا جاسک دستاورد بسیار مهمی است که ساخت آن با دانش فنی داخلی آغاز شده است.

مرادی ، اظهار کرد: خطه لوله گوره- جاسک با قابلیت صادرات یک میلیون بشکه نفت در روز برای تکمیل به یک و نیم میلیارد دلار بودجه نیاز دارد.

نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در طول مسیر این خط لوله -که منافع ملی را تامین می‌کند- منافع مردم منطقه فراموش نشود، گفت: درواقع مردم باید در جریان تکمیل خط لوله انتقال نفت گوره- جاسک تحول را در زندگی خود احساس کنند./

پایان پیام       

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet