هدر موبایل
1399/04/24 10:50:00
سرویس سیاسی
میرزایی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب:

امید واهی به بیرون از مرزها باید از بین برود

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس معتقد است با خوداتکایی و اعتماد به نفس و با امید نبستن به خارج از مرزها و استفاده از ظرفیت جوانان می‌توان بسیاری از مشکلات را برطرف کرد.
امید واهی به بیرون از مرزها باید از بین برود عضو کمیسیون فرهنگی مجلس معتقد است با خوداتکایی و اعتماد به نفس و با امید نبستن به خارج از مرزها و استفاده از ظرفیت جوانان می‌توان بسیاری از مشکلات را برطرف کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005107316667120.jpg امید,واهی,به,بیرون,از,مرزها,باید,از,بین,برود Icana

حسین میرزایی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری خطاب به نمایندگان درباره ضرورت حل مشکلات معیشتی مردم، گفت: یکی از راه حل های اساسی برای کاهش مشکلات معیشتی مردم که دولت باید مدنظر قرار دهد عملیاتی کردن سیاست های اقتصاد مقاومتی است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: قوانین بسیاری در کشور به خصوص در حوزه اسناد بالادستی وجود دارد که می تواند در کنار استفاده از ظرفیت های درونی، موثر باشد.

وی همچنین به استفاده از ظرفیت های فقه برای کمک به مسائل اقتصادی تأکید کرد و اظهار داشت: برای مثال زمین های بسیاری در کشور وجود دارد که بلااستفاده مانده و با زنده کردن حق اولویت تصرف می توانیم با تعریف کاربری برای آنها، زمین را در اختیار افراد قرار دهیم تا بعد از مدتی در اختیار فرد دیگری قرار گیرد و سود آن به تعداد بیشتری برسد.

میرزایی ادامه داد: برخی مسئولان نسبت به ظرفیت های موجود در کشور بی توجه هستند و خوداتکایی و اعتماد به نفس ندارند از این رو باید از افراد جوان در مدیریت ها استفاده کرد تا بنیه کشور قوی شده و امیدهای واهی به بیرون مرزها از بین برود.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه نقشه کلی راه سه قوه مشخص شده است، خاطرنشان کرد: سه قوه باید با تعامل با یکدیگر و به دور از نگاه های جناحی، صرفا به حل مشکلات مردم بر اساس تخصص و دانش بپردازند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet