هدر موبایل
1399/04/23 10:41:18
سرویس سیاسی
محفوظی:

اظهارات وزیر دفاع آمریکا بخشی از پازل سیاست ایران‌هراسی است

عضو مجمع نمایندگان خوزستان در مجلس اعتقاد دارد اظهارات وزیر دفاع آمریکا نسبت به تامین امنیت خلیج فارس و ممانعت از اقدامات تهاجمی ایران از سوی نظامیان این کشور، بخشی از سیاست خصمانه ایران هراسی است.
اظهارات وزیر دفاع آمریکا بخشی از پازل سیاست ایران‌هراسی است عضو مجمع نمایندگان خوزستان در مجلس اعتقاد دارد اظهارات وزیر دفاع آمریکا نسبت به تامین امنیت خلیج فارس و ممانعت از اقدامات تهاجمی ایران از سوی نظامیان این کشور، بخشی از سیاست خصمانه ایران هراسی است. https://cdn.icana.ir/d/019/202005105829965402.jpg اظهارات,وزیر,دفاع,آمریکا,بخشی,از,پازل,سیاست,ایران‌هراسی,است Icana

سید مجتبی محفوظی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در واکنش به اظهارات وزیر دفاع آمریکا نسبت به تامین امنیت خلیج فارس و ممانعت از اقدامات تهاجمی ایران، گفت: به نظر می رسد مارک اسپر هنوز نمی داند افکار عمومی حضور نظامی کشورش در خلیج فارس را اقدامی تجاوزگرایانه می داند.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه آمریکایی ها باید به خلیج خوک ها بازگردند، اظهار کرد: متاسفانه دلیل اصلی بی ثباتی منطقه، نظامیان آمریکایی هستند که تصور می کنند قدرت برتر بوده و می توانند خلاف مقررات بین المللی گام بردارند.

خلیج فارس

وی با بیان اینکه بدون شک جمهوری اسلامی ایران، امنیت خلیج فارس و تنگه هرمز را رقم زده است، ادامه داد: کشورمان در منطقه خلیج فارس مطابق پروتکل های بین المللی رفتار می کند و روابط خوبی با همسایگانش دارد از این رو طرح مباحثی همچون ممانعت از اقدامات تهاجمی ایران از سوی ایالات متحده، صرفا دروغ بزرگ است.

عضو مجمع نمایندگان خوزستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اظهارات وزیر دفاع آمریکا بخشی از سیاست خصمانه ایران هراسی است، خاطرنشان کرد: بدون تردید می توان اذعان کرد تحرکات نظامی اخیر آمریکا صرفا برای چپاول ثروت های منطقه خصوصا دوشیدن برخی کشورهای همپیمان با واشنگتن است.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت، وزیر دفاع آمریکا در اظهاراتی بدون اشاره به حضور غیرقانونی و تحرکات نظامی واشنگتن در آب‌های خلیج فارس ، مدعی نقش داشتن این کشور در تامین امنیت آبراه‌ها و ممانعت از اقدامات تهاجمی ایران و چند کشور دیگر شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet