هدر موبایل
1399/04/22 16:48:08
سرویس سیاسی
نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور با اشاره به بیانات امروز رهبر انقلاب:

تاکید رهبر معظم انقلاب بر ادامه نهضت خدمت مومنانه

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: رهبر معظم انقلاب  پویش  خدمت مومنانه  را بسیار باارزش و گره‌گشا در زندگی قشرهای ضعیف دانستند.
تاکید رهبر معظم انقلاب بر ادامه نهضت خدمت مومنانه نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: رهبر معظم انقلاب  پویش  خدمت مومنانه  را بسیار باارزش و گره‌گشا در زندگی قشرهای ضعیف دانستند. https://cdn.icana.ir/d/019/202007103958666185.jpg تاکید,رهبر,معظم,انقلاب,بر,ادامه,نهضت,خدمت,مومنانه Icana

محمدحسن آصفری در گفت‌‍‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری که صبح امروز از طریق ویدئوکنفرانس با نمایندگان مجلس صورت گرفت،گفت:محور اصلی فرمایشات مقام معظم رهبری موضوع اقتصادی مردم و مسائل اشتغال و جهش تولید بود.

نماینده مردم اراک در مجلس در ادامه با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب مجلس یازدهم را مجلس امید و انتظار مردم دانستند، ادامه داد: رهبری بر مهار تورم ،کاهش ارزش پول ملی و گرانی‌های بی‌منطق تاکید داشتند و مجلس یازدهم باید تلاش کند بر این محورها برنامه ریزی داشته باشد.

وی با اشاره به تاکید رهبری بر موضوع فرهنگ، خاطرنشان کرد: رهبر انقلاب فرمودند که استفاده از ظرفیت های مرکز پژوهش ها می‌تواند به مجلس کمک کند و نمایندگان را برای بررسی دقیق‌تر مسائل و انجام دادن کارها و بررسی طرح ها و لوایح  می تواند همراهی کند.

آصفری با بیان اینکه رهبری مشکلات فراوان اقتصادی کشور را به "بیماری" تشبیه کردند، ادامه داد: رهبری معظم فرمودند که با تقویت بنیه کشور از همه لحاظ می توان با بیماری اقتصادی مقابله کرد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه رهبری بر مشارکت گسترده‌ مردم در نهضت خدمت مؤمنانه در آستانه‌ ماه رمضان، تاکید داشتند خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب  پویش  خدمت مومنانه  را بسیار باارزش و گره‌گشا از زندگی قشرهای ضعیف دانستند و فرمودند این نهضت تعاون و احسان باید رشد و توسعه پیدا کند و  نهایتاً در این موضوع نهضت همدلی مومنانه می‌تواند به طبقه ضعیف جامعه کمک کند،همانطورکه در ماه مبارک رمضان توسط مردم انجام شد و سبد کالا برای محرومان ایجاد شد.

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس با بیان اینکه مقام معظم رهبری حوزه نظارت مجلس تاکید کرد: مجلس باید از جایگاه نظارتی خود به درستی استفاده کند و مسائل را پیگیر باشد و باید طوری باشد که این وظیفه  نظارتی در چارچوب ادب و عاقلانه مطرح شود،خدای نکرده بدون اهانت به کسی بحث ها را دنبال کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet