هدر موبایل
1399/04/22 16:26:04
سرویس اجتماعی
بابایی‌کارنامی خبر داد

رییس مجلس شورای اسلامی اولین مهمان کمیسیون اجتماعی

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، از حضور رییس مجلس شورای اسلامی به عنوان اولین مهمان این کمیسیون خبر داد.
رییس مجلس شورای اسلامی اولین مهمان کمیسیون اجتماعی سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، از حضور رییس مجلس شورای اسلامی به عنوان اولین مهمان این کمیسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905106359551754.jpg رییس,مجلس,شورای,اسلامی,اولین,مهمان,کمیسیون,اجتماعی Icana

علی بابایی کارنامی در گفت‌ و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح جزییات دستورکار نشست امروز(یکشنبه 22 تیرماه) کمیسیون اجتماعی مجلس، گفت: امروز آقای دکتر قالیباف ریاست محترم مجلس شورای اسلامی در نشست کمیسیون اجتماعی حضور داشتند که به منظور هدفگذاری برای عملکرد مجلس در حوزه اجتماعی صورت گرفت.

محورهای تعیین شده به عنوان نقشه راه کمیسیون اجتماعی مجلس یازدهم

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این نشست 10 اولویت کمیسیون اجتماعی که در جلسه گذشته مطرح شده بود، مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت در 6 محور به جمع‌بندی رسیدیم.

وی با اشاره به محورهای تعیین شده در این نشست، تصریح کرد: ساماندهی بیمه تامین اجتماعی و سایر صندوق‌های بیمه‌ای، اشتغال، آسیب‌های اجتماعی، اصلاح قانون کار، تامین رفاه و معیشت مردم با اولویت اقشار آسیب‌پذیر در این نشست به عنوان اولویت‌های این کمیسیون تعیین شد.

بابایی‌کارنامی تاکید کرد: در این نشست به این نکته اشاره شد که کمیسیون اجتماعی که عمده فعالیت‌های آن فرابخشی بوده باید از طریق تعامل به رفع مشکلات اجتماعی بپردازد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم یادآور شد: محورهای مطرح شده بعد از بررسی‌های تخصصی با حضور مسئولان مربوطه در بخش‌های مختلف اجرایی در نهایت در صحن مجلس مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

وزیر تعاون دومین مهمان کمیسیون اجتماعی است

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، در پایان از حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه آتی این کمیسیون خبر داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet