هدر موبایل
1399/04/22 16:46:02
سرویس اقتصادی
حسینی در تشریح نشست امروز کمیسیون عمران مجلس:

بررسی طرح دوفوریتی رونق مسکن شهری و روستایی / تکلیف قانونی وزارت راه برای تولید 6 میلیون مسکن تا سال 1404

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: در نشست امروز این کمیسیون، طرح دوفوریتی جهش تولید با استفاده از رونق مسکن شهری و روستایی بررسی شد.
بررسی طرح دوفوریتی رونق مسکن شهری و روستایی / تکلیف قانونی وزارت راه برای تولید 6 میلیون مسکن تا سال 1404 سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: در نشست امروز این کمیسیون، طرح دوفوریتی جهش تولید با استفاده از رونق مسکن شهری و روستایی بررسی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905100575132157.jpg بررسی,طرح,دوفوریتی,رونق,مسکن,شهری,و,روستایی,/,تکلیف,قانونی,وزارت,راه,برای,تولید,6,میلیون,مسکن,تا,سال,1404 Icana

سید البرز حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز کمیسیون عمران مجلس با دستورکار بررسی وضعیت بازار مسکن، گفت: در نشست امروز طرح دو فوریتی جهش تولید با استفاده از رونق مسکن شهری و روستایی با حضور معاونان وزارت راه و شهرسازی  و کارشناسان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

سید البرز حسینی

تکلیف قانونی وزارت راه برای تولید 6 میلیون مسکن تا سال 1404

نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در نشست های گذشته، مسئله تأمین زمین ارزان برای اجرای طرح های انبوه مسکن بررسی شد که خوشبختانه تقریبا مقدمات این موضوع تهیه شده است. یکی دیگر از مسائل بحث تأمین سرمایه است، بر اساس طرح کمیسیون عمران، وزارت راه و شهرسازی مکلف است که به منظور تأمین مسکن مورد نیاز طی سال های 1399 تا 1404 حدود 6میلیون واحد مسکونی تولید کند.

وی ادامه داد: تمام موارد اجرای طرح تولید مسکن به خوبی در طرح کمیسیون عمران دیده شده است، در نشست آتی نیز قرار است که بحث تأمین مصالح ساختمانی برای اجرای پروژه ها بررسی شد، خوشبختانه اعضای کمیسیون با دقت در حال بررسی طرح مذکور هستند و طبق برنامه ریزی صورت گرفته این طرح تا یکشنبه هفته آینده به هیأت رئیسه ارجاع خواهد شد.

حسینی افزود: یکی دیگر از دستورکارهای نشست امروز کمیسیون عمران مجلس، حضور سردار محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در جلسه کمیسیون بود که در این نشست چالش ها و برنامه های راهبردی قرارگاه و مسائل مرتبط این حوزه از جمله طلب قرارگاه از دولت و راه کارهای وصول این بدهی ها بررسی شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet