خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/04/22 18:00:00
سرویس اقتصادی
بیگی‌نژاد تشریح کرد؛

بررسی قرارداد گازی ایران با ترکمنستان در کمیسیون انرژی

عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس، از بررسی دلایل محکومیت ایران در دادگاه بین‌المللی در پی قرارداد گازی با ترکمنستان در کمیسیون متبوعش خبر داد.
بررسی قرارداد گازی ایران با ترکمنستان در کمیسیون انرژی عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس، از بررسی دلایل محکومیت ایران در دادگاه بین‌المللی در پی قرارداد گازی با ترکمنستان در کمیسیون متبوعش خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006100542372139.jpg بررسی,قرارداد,گازی,ایران,با,ترکمنستان,در,کمیسیون,انرژی Icana

هادی بیگی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح جلسه امروز (یکشنبه 22 تیرماه) کمیسیون انرژی مجلس از بررسی دلایل محکومیت ایران در دادگاه بین‌المللی در پی قرارداد گازی با ترکمنستان با حضور کارشناسانی از وزارت نفت خبر داد.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: قرارداد گازی میان شرکت دولتی گاز ایران و شرکت دولتی ترکمن گاز ترکمنستان، از زوایای مختلف مورد بررسی کمیسیون انرژی قرار گرفت که به همین منظور کارشناسان سابق و فعلی وزارت نفت به کمیسیون دعوت شده و نظرات کارشناسی خود را مطرح کردند.

به گفته وی اتفاقاتی که منجر به محکومیت ایران در دادگاه بین‌المللی شد در این جلسه مطرح و کارشناسان نظر خود را بیان کردند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی توضیح داد: طبق گفته کارشناسان، وزارت نفت اقدامات بسیاری برای کسب رضایت ترکمنستان انجام داده اما ترکمنستان می گوید ایران همراهی لازم را با آن‌ها نداشته است در هر صورت باید بررسی ها ادامه یابد./

پایان پیام  

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet