هدر موبایل
1399/04/22 18:02:59
سرویس اقتصادی
فیروزی نشست کمیسیون صنایع و معادن مجلس را تشریح کرد

بررسی وضعیت اقتصاد دانش بنیان و جایگاه شرکت‌های دانش بنیان

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بررسی وضعیت اقتصاد دانش بنیان و جایگاه شرکت‌های دانش بنیان در بین کشورهای منطقه در کمیسون متبوعش خبر داد.
بررسی وضعیت اقتصاد دانش بنیان و جایگاه شرکت‌های دانش بنیان سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بررسی وضعیت اقتصاد دانش بنیان و جایگاه شرکت‌های دانش بنیان در بین کشورهای منطقه در کمیسون متبوعش خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905101127040766.jpg بررسی,وضعیت,اقتصاد,دانش,بنیان,و,جایگاه,شرکت‌های,دانش,بنیان Icana

حجت اله فیروزی سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست امروز(یکشنبه 22 تیر)کمیسیون متبوعش به حضور سرپرست سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و معاونان وی در این جلسه اشاره کرد.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی افزود: آقای ستاری در این جلسه گزارشی از وضعیت اقتصاد دانش بنیان، ظرفیت ها ، توانمندی ها، جایگاه شرکت های دانش بنیان در  بین کشورهای منطقه، نقش مجلس در تحقق اقتصاد دانش بنیان و... ارائه کرد.

5200 شرکت دانش بنیان در کشور وجود دارد

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه در حال حاضر 5200 شرکت دانش بنیان در کشور وجود دارد، اظهار کرد: ایران در حوزه های ICT، بیوتکنولوژی، نانوتکنولوژی و هوا و فضا رتبه مناسبی در دنیا دارد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم اضافه کرد: براساس گفته معاون علمی و فناوری آنچه در کارخانجات در جریان است با فعالیت شرکت های دانش بنیان متفاوت است زیرا کارخانجات تنها به دنبال تولید محصولات هستند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet