خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/04/22 17:56:13
سرویس سیاسی
حدادی در تشریح نشست امروز کمیسیون امورداخلی کشور و شواهای مجلس:

مقصودی و ابوترابی جهت عضویت در شورای ساماندهی مرکز سیاسی و اداری کشور انتخاب شدند

سخنگوی کمیسیون امورداخلی کشور و شواهای مجلس گفت: قدرت الله حمزه شلمزاری به عنوان کاندیدای کمیسیون شوراها جهت انتخاب به عنوان عضو ناظر برای حضور در شورای عالی مدیریت بحران کشور با رای نمایندگان در کمیسیون انتخاب شد.
مقصودی و ابوترابی جهت عضویت در شورای ساماندهی مرکز سیاسی و اداری کشور انتخاب شدند سخنگوی کمیسیون امورداخلی کشور و شواهای مجلس گفت: قدرت الله حمزه شلمزاری به عنوان کاندیدای کمیسیون شوراها جهت انتخاب به عنوان عضو ناظر برای حضور در شورای عالی مدیریت بحران کشور با رای نمایندگان در کمیسیون انتخاب شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905103346458443.jpg مقصودی,و,ابوترابی,جهت,عضویت,در,شورای,ساماندهی,مرکز,سیاسی,و,اداری,کشور,انتخاب,شدند Icana

علی حدادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس، اظهار داشت: این جلسه با حضور جمالی نژاد معاونت عمرانی و سازمان شهرداری ها و دهیاری ها حاضر شد و پیرامون مباحث این معاونت گزارش عمکردی را ارائه کرد و مباحثی مانند نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی، امنیت شغلی دهیاران، چالش‌‎های پیش روی طرح‌های هادی روستاها را نیز نمایندگان مطرح کردند.

سخنگوی کمیسیون امورداخلی کشور و شواهای مجلس شورای اسلامی بیان کرد: شوراها و دهیاران در کارگروه استانی شرکت می‌کنند اما حق رای ندارند و همین امر برای طرح هادی مشکلاتی را ایجاد می کند که مقرر شده قانون در این زمینه اصلاح شود.

وی افزود: پیرامون مدیریت واحد شهری که نیز مسائل مرتبط مطرح شد و باید بررسی شود؛ این موضوع می‌تواند کارآمدی خود را در سطح شهرهای کشور ارائه کند.

حدادی ادامه داد: ساماندهی و تمرکززدایی از پایتخت یکی از محورهایی است که در سال‌های گذشته مطرح شده و بسیار مهم است و در همین راستا برای عضویت در شورای ساماندهی مرکز سیاسی و اداری کشور و ساماندهی و تمرکززدایی از تهران ابوالفضل ابوترابی و فاطمه مقصودی جهت معرفی به صحن انتخاب شدند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: کاندیدای کمیسیون شوراها جهت انتخاب به عنوان عضو ناظر برای حضور در شورای عالی مدیریت بحران کشور قدرت الله حمزه شلمزاری بود که با رای نمایندگان انتخاب شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet