هدر موبایل
1399/04/22 18:24:16
سرویس فرهنگی
نصیرایی:

کمیته‌های تخصصی کمیسیون فرهنگی مجلس مشخص شدند/ انتخاب اعضای کمیته‌ها

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس از تشکیل و انتخاب اعضای ۴ کمیته برنامه و بودجه، زنان و خانواده، تبلیغات اسلامی و ارشاد و همچنین فرهنگ، هنر، رسانه و فضای مجازی در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.
کمیته‌های تخصصی کمیسیون فرهنگی مجلس مشخص شدند/ انتخاب اعضای کمیته‌ها سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس از تشکیل و انتخاب اعضای 4 کمیته برنامه و بودجه، زنان و خانواده، تبلیغات اسلامی و ارشاد و همچنین فرهنگ، هنر، رسانه و فضای مجازی در نشست امروز این کمیسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006103070433768.jpg کمیته‌های,تخصصی,کمیسیون,فرهنگی,مجلس,مشخص,شدند/,انتخاب,اعضای,کمیته‌ها Icana

مجید نصیرایی در گفت‌ و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست امروز ( یکشنبه، 22 تیرماه) کمیسیون فرهنگی مجلس، با یادآوری اینکه بیانات و تاکیدات امروز رهبری در مورد مسائل فرهنگی در نشست امروز بررسی شد، گفت: باعث افتخار است اولویت‌هایی مانند جمعیت، فضای مجازی، خانواده، سبک زندگی و تسهیل ازدواج که در دو نشست قبلی کمیسیون بررسی شد مورد تاکید امروز مقام معظم رهبری قرار گرفتند و در نشست امروز هم مروری بر این مسائل انجام شد.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از تشکیل کمیته‌های تخصصی در نشست امروز این کمیسیون خبر داد و افزود: در این نشست کمیته‌های برنامه، بودجه و اصلاح ساختار، کمیته زنان، خانواده، جوانان و تربیت بدنی، تبلیغات اسلامی، ارشاد، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و همچنین فرهنگ، هنر، رسانه و فضای مجازی تشکیل و اعضای آنها مشخص شدند.

وی ادامه داد: جواد نیک‌بین، محمدرضا مبلغی و حسین جلالی به عنوان اعضای کمیته برنامه و بودجه، امیرحسین بانکی‌پور، احمد راستینه، حسین جلالی، سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی و زهره سادات لاجوردی به عنوان اعضای کمیته زنان و خانواده، مجید نصیرایی، محمدرضا مبلغی، سید علی یزدی‌خواه و غلامرضا منتظری به عنوان اعضای کمیته تبلیغات اسلامی و سید علی یزدی‌خواه، میرزایی، بیژن نوباوه، حسین جلالی، غلامرضا منتظری، سید احسان قاضی زاده هاشمی، جواد نیک‌بین و زهره سادات لاجوری به عنوان اعضای کمیته فرهنگ و هنر انتخاب شدند.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: روز سه شنبه کمیته‌ها فعالیت خود را شروع می‌کنند همچنین در مورد مباحثی مانند هنر و رسانه، سینما و موضوعات مربوط به این حوزه در نشست امروز بحث و گفت و گو شد.

نماینده فردوس، طبس و بشرویه در مجلس یازدهم، افزود: دستور کار روز سه شنبه کمیسیون در حوزه فضای مجازی است و قرار شد مسئولان این حوزه با حضور در کمیسیون گزارشی را ارائه کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet