هدر موبایل
1399/04/22 20:09:48
سرویس اجتماعی
رفیعی در تشریح نشست امروز فراکسیون محیط زیست مجلس

حضور جمعی از فعالان محیط زیست در فراکسیون/ ارتقای وضعیت سمن‌ها مهمترین دغدغه زیست محیطی فعالان

رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس از حضور جمعی از فعالان محیط زیست در نشست امروز این فراکسیون و ابراز نگرانی آنها در مورد طرح‌های انتقال خبر داد و گفت: مهمترین دغدغه فعالان محیط زیستی ارتقا وضعیتNGO ها و سمن‌های فعال محیط زیست بود.
حضور جمعی از فعالان محیط زیست در فراکسیون/ ارتقای وضعیت سمن‌ها مهمترین دغدغه زیست محیطی فعالان رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس از حضور جمعی از فعالان محیط زیست در نشست امروز این فراکسیون و ابراز نگرانی آنها در مورد طرح‌های انتقال خبر داد و گفت: مهمترین دغدغه فعالان محیط زیستی ارتقا وضعیتNGO ها و سمن‌های فعال محیط زیست بود. https://cdn.icana.ir/d/019/202006100772191358.jpg حضور,جمعی,از,فعالان,محیط,زیست,در,فراکسیون/,ارتقای,وضعیت,سمن‌ها,مهمترین,دغدغه,زیست,محیطی,فعالان Icana

سمیه رفیعی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست امروز ( یک شنبه، 22 تیرماه ) فراکسیون محیط زیست و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی از حضور جمعی از فعالان محیط زیست در نشست امروز این فراکسیون خبر داد و گفت: دغدغه‌های فعالان محیط زیست در نشست امروز بررسی شد.

رئیس فراکسیون محیط زیست و منابع طبیعی مجلس یازدهم مهمترین دغدغه فعالان محیط زیستی را اهمیت و ارتقا وضعیتNGO  ها و سمن‌های فعال محیط زیست دانست و افزود: در نشست امروز مطرح شد که فعالان محیط زیست مسائل زیست محیطی را به صورت واقعی و دلسوزانه دنبال می‌کنند.

وی با بیان اینکه انتقال آب از دیگر دغدغه‌های فعالان محیط زیست بوده است، ادامه داد: فعالان محیط زیست در مورد طرح انتقال آب بهشت‌آباد و دریای خزر ابراز نگرانی کردند و تاکید داشتند که طرح‌های انتقال آب تاکنون موفق نبوده و خواستار این شدند که فراکسیون این موضوع را پیگیری کند.

رفیعی یادآور شد: ما قول دادیم که بررسی‌های کارشناسانه انجام شود اما به طور کلی انتقال آب با علامت سوال بزرگ مواجه است ضمن اینکه برای انتقال آب باید تامین بودجه انجام که امیدواریم این موضوع در بودجه 1400 اصلاح شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس یازدهم با بیان اینکه انتقال آب تبعات زیست محیطی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی به همراه دارد، گفت: متاسفانه این تبعات مورد توجه قرار نمی‌گیرند در این رابطه نشست‌های مفصل‌تری را با پیگیری‌های کارشناسانه تر برگزار خواهیم کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet