هدر موبایل
1399/04/22 20:50:06
سرویس سیاسی
فرهنگی خبر داد

اعضای هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان چهارشنبه انتخاب می شوند

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: شش نفر از اعضای هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان در نشست روز چهارشنبه صحن علنی مجلس انتخاب می شوند.
اعضای هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان چهارشنبه انتخاب می شوند سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: شش نفر از اعضای هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان در نشست روز چهارشنبه صحن علنی مجلس انتخاب می شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/201902108964799560.jpg اعضای,هیئت,نظارت,بر,رفتار,نمایندگان,چهارشنبه,انتخاب,می,شوند Icana

محمد حسین فرهنگی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح جلسه عصر امروز یکشنبه (22 تیرماه)هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: موضوعات مختلفی مطرح شد بعضا مربوط به اقدامات و انتظامات داخلی مجلس بود و انتخاب اعضای هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان نیز در دستور کار هیات رییسه قرار داشت.

وی ادامه داد: طبق قانون علاوه بر یکی از نواب رئیس که  سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی تعیین شد، یک نفر از کمیسیون اصل 90، یک نفر از کمیسیون قضایی و حقوقی و 4 نفر از ثبت نام کنندگان از سایر نمایندگان انتخاب شدند، و در صحن اسامی آن ها اعلام می شود.

 سخنگوی هیئت رئیسه مجلس بیان کرد: محسن پیرهادی به عنوان نماینده هیئت رئیسه در شورای اداری مجلس و محمد حسین فرهنگی بعنوان نماینده مجلس در ستاد اطلاع رسانی وتبلیغات اقتصادی کشور مشخص شدند. دو عضو مذکور بایستی از اعضاء هیات رئیسه می بودند. 

وی افزود: هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مورد تاکید رهبر معظم انقلاب در دیدار امروز بود. شش نفر از اعضاء این هیات روز چهارشنبه ابن هفته انتخاب می شوند و هرکدام نیاز به رای اکثریت مطلق حاضران را دارند. این رای گیری همانند رای اعتماد خواهد بود.

فرهنگی خاطر نشان کرد: در صورتی که هر کدام از این شش نفر نتوانند رای اکثریت مطلق مجلس را بدست آورند در جلسات آتی مجددا نفرات دیگری جای آن ها معرفی می شوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet