خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/04/23 08:53:45
سرویس اجتماعی
پزشکیان با یادآوری بیانات رهبری مطرح کرد

توجه به اشتغال و معیشت مردم گام اول افزایش فرزندآوری و جلوگیری از پیری جمعیت

عضو کمیسیون بهداشت مجلس با تاکید بر ضرورت رفع موانع سد راه ازدواج و فرزندآوری جوانان، گفت: برای افزایش ازدواج جوانان و فرزندآوری باید توجه بیشتری به موضوع اشتغال و تولید که مورد تاکید مقام معظم رهبری است داشته باشیم.
توجه به اشتغال و معیشت مردم گام اول افزایش فرزندآوری و جلوگیری از پیری جمعیت عضو کمیسیون بهداشت مجلس با تاکید بر ضرورت رفع موانع سد راه ازدواج و فرزندآوری جوانان، گفت: برای افزایش ازدواج جوانان و فرزندآوری باید توجه بیشتری به موضوع اشتغال و تولید که مورد تاکید مقام معظم رهبری است داشته باشیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201903108442700637.jpg توجه,به,اشتغال,و,معیشت,مردم,گام,اول,افزایش,فرزندآوری,و,جلوگیری,از,پیری,جمعیت Icana

مسعود پزشکیان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر اینکه برای تحقق بیانات امروز رهبری در مورد فرزندآوری و جلوگیری از حرکت کشور به سمت پیری جمعیت باید تلاش کرد، گفت: گام اول برای فرزندآوری توجه به اشتغال و معیشت مردم است و برای تشویق جوانان به ازدواج و فرزندآوری باید بهبود معیشت آنها را در دستور کار قرار داد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه با حرف‌زدن فرزندآوری محقق نمی‌شود، افزود: باید در وهله اول موانع سد راه ازدواج و فرزندآوری مرتفع شود.

وی ادامه داد: به طور قطع اگر موانع سد راه ازدواج و فرزندآوری جوانان دیده و رفع نشوند و جوانان ازدواج کنند ممکن است زندگی آنها به دلیل مسائل اقتصادی و خانوادگی به طلاق ختم شود.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس یازدهم یادآور شد: برای افزایش ازدواج جوانان و فرزندآوری باید توجه بیشتری به موضوع اشتغال و تولید که مورد تاکید مقام معظم رهبری است داشته باشیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet