هدر موبایل
1399/04/23 10:39:00
سرویس اقتصادی
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

برنامه مجلس حمایت همزمان از تولیدکننده واقعی و مصرف کننده است

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس ضمن تاکید بر ضرورت توسعه دپیلماسی اقتصادی برای تامین بازار تولیدات می‌گوید بنای مجلس حمایت همزمان و هدفمند از تولیدکننده واقعی و مصرف کننده است.
برنامه مجلس حمایت همزمان از تولیدکننده واقعی و مصرف کننده است رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس ضمن تاکید بر ضرورت توسعه دپیلماسی اقتصادی برای تامین بازار تولیدات می‌گوید بنای مجلس حمایت همزمان و هدفمند از تولیدکننده واقعی و مصرف کننده است. https://cdn.icana.ir/d/019/202005106019656878.jpg برنامه,مجلس,حمایت,همزمان,از,تولیدکننده,واقعی,و,مصرف,کننده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عزت الله اکبری تالارپشتی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس در نشست هم اندیشی انجمن قطعه سازان، گفت: طرح استقرار نظامات جامع را به دولت ارائه خواهیم کرد تا به موجب آن امور مربوط به تولید، مشوق‌ها، خدمات گمرکی، تعرفه ها و... یک نظام جامع شود.

تدوین طرح الزام دولت به توسعه دپیلماسی اقتصادی برای تامین بازار تولیدات

نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: طرح الزام دولت به دپیلماسی اقتصادی برای تامین بازار تولیدات توسط مجلس ارائه شده و به صورت قانون در خواهد آمد.

وی اظهار کرد: بنای مجلس حمایت همزمان و هدفمند از تولیدکننده واقعی و مصرف کننده است.

اقدامات مجلس و دولت باید متناسب با شرایط فعلی و معطوف به حل واقعی مشکل تولیدکنندگان باشد

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس همچنین پس از بازدید از مجتمع های تولیدی و صنعتی، اضافه کرد: اقدامات مجلس و دولت باید متناسب با شرایط فعلی و معطوف به حل واقعی مشکل تولیدکنندگان باشد در غیر این صورت سودی نخواهد داشت./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet