هدر موبایل
1399/04/23 10:25:06
سرویس استان ها
کرمی:

واحدهای تولیدی لرستان قربانی سوء مدیریت هستند

نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه به خواب رفتن برخی از واحدهای  تولیدی دراستان لرستان با برنامه ریزی کارآمد متوقف شود،گفت: واحدهای تولیدی لرستان قربانی سوءمدیریت هستند.
واحدهای تولیدی لرستان قربانی سوء مدیریت هستند نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه به خواب رفتن برخی از واحدهای  تولیدی دراستان لرستان با برنامه ریزی کارآمد متوقف شود،گفت: واحدهای تولیدی لرستان قربانی سوءمدیریت هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/202005109821159702.jpg واحدهای,تولیدی,لرستان,قربانی,سوء,مدیریت,هستند Icana

 مهرداد ویس کرمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت واحدهای تولیدی استان لرستان،گفت: برخی از واحدهای  تولیدی فاقد سرمایه در گردش هستند به نوعی نقدینگی ندارند و این امر  موجب می شود واحدهای تولیدی در  استان لرستان به نحو مطلوب حرکت نکنند.

 نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه  بروکراسی اخذ مجوز در واحدهای  تولیدی مانع حضور ماندگار سرمایه گذار در  چرخه اقتصاد  تولید است تصریح کرد:  نه  تنها نباید سرمایه گذار برای اخذ مجوز در حوزه تولید دچار  مشکل شود بلکه می بایست حمایت و تشویق شود تا بتواند چرخه تولید داخلی  را به حرکت درآورد.

 وی ادامه داد:  برای  بهبود وضعیت واحدهای تولیدی استان لرستان الزامی است که  تسهیلات و وام های کم بهره  در اختیار تولید کننده قرار بگیرد تا تولید کننده بتواند مسیر تولید را با ایجاد فرصتهای اشتغال هدفمند  به حرکت درآورد.

 کرمی افزود: ما در بیکاری، تورم وگرانی جزاستان های رتبه دار کشور هستیم که این امر با عنایت به ظرفیت‌های اقتصادی  در استان لرستان  بسیار تامل برانگیز است و این در حالی است که  با سرمایه گذاری در حوزه تولید می توان به سادگی  فرصتهای اشتغال برای بسیاری از افراد جویای کار ایجاد کرد.

 عضوکمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه به  خواب فرو رفتن  برخی از  واحدهای   تولیدی  در استان لرستان  با برنامه ریزی کارآمد متوقف شود یادآورشد:  واحدهای تولیدی لرستان قربانی سوء مدیریت هستند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet