خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/04/24 09:12:00
سرویس اقتصادی
عسکری:

صادرات محصولات کشاورزی در قالب قرارداد با تضامین مناسب انجام شود

نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، گفت: باتوجه به حساسیت و شرایط خاص نگهداری محصولات کشاورزی باید در قالب قرارداد با تضامین مناسب صادرات محصولات کشاورزی انجام شود.
صادرات محصولات کشاورزی در قالب قرارداد با تضامین مناسب انجام شود نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، گفت: باتوجه به حساسیت و شرایط خاص نگهداری محصولات کشاورزی باید در قالب قرارداد با تضامین مناسب صادرات محصولات کشاورزی انجام شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202006101459224766.jpg صادرات,محصولات,کشاورزی,در,قالب,قرارداد,با,تضامین,مناسب,انجام,شود Icana

محمدجواد عسکری نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص کشت و صادرات محصولات کشاورزی با آب‌بری بالا، گفت: به منظور صادرات محصولات کشاورزی باید برنامه ریزی داشته باشیم، لازم است که پیش از اقدام به صادرات ارزش اقتصادی محصولات برآورد شود.

نماینده مردم داراب و زرین‌دشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کارشناسان باید به عنوان بازاریاب در کشورهای مختلف بر اساس نیاز آنها فضای مناسب جهت صادرات محصولات کشاورزی فراهم کنند، تصریح کرد: باتوجه به حساسیت و شرایط خاص نگهداری محصولات کشاورزی باید در قالب قرارداد با تضامین مناسب صادرات محصولات کشاورزی انجام شود.

هندوانه

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه به دلیل وجود مشکلات کم‌آبی در کشور باید در زمینه صادرات محصولات کشاورزی با آب‌بری فراوان بر اساس برنامه‌ریزی حرکت کنیم، ادامه داد: معمولا برخی از کشورها به دلیل اینکه می‌دانند ایران در شرایط تحریمی قرار دارد به دنبال کسب سود بیشتر خود هستند.

وی با تاکید بر اینکه اگر موضوعاتی مانند زیان صادرکنندگان هندوانه به ترکیه مدیریت نشود مجددا شاهد چنین اتفاقاتی می‌شویم، عنوان کرد: در کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی برنامه‌ریزی مناسب به منظور اعمال تدابیر لازم در زمینه صادرات محصولات کشاورزی با آب‌بری بالا تدوین می‌شود تا صادرکنندگان و کشاورزان آسیب بیشتری را متحمل نشوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet