خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/04/23 14:34:59
سرویس اقتصادی
حسینی جزئیات برگزاری نشست امروز کمیسیون عمران را تشریح کرد

ادامه بررسی طرح جهش تولید با استفاده از رونق مسکن شهری و روستایی

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: اعضای این کمیسیون در بحث تأمین منابع مالی پروژه تولید انبوه مسکن تأکید دارند که باید منابعی شناسایی شوند که در آینده برای کشور و بازار آثار تورمی به دنبال نداشته باشد.
ادامه بررسی طرح جهش تولید با استفاده از رونق مسکن شهری و روستایی سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: اعضای این کمیسیون در بحث تأمین منابع مالی پروژه تولید انبوه مسکن تأکید دارند که باید منابعی شناسایی شوند که در آینده برای کشور و بازار آثار تورمی به دنبال نداشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905100575132157.jpg ادامه,بررسی,طرح,جهش,تولید,با,استفاده,از,رونق,مسکن,شهری,و,روستایی Icana

سید البرز حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست صبح امروز کمیسیون عمران مجلس با دستور کار بررسی طرح دو فوریتی جهش تولید با استفاده از رونق مسکن شهری و روستایی، گفت: در نشست امروز موضوع تأمین منابع مالی و سرمایه برای اجرای پروژه ساخت مسکن 6  میلیون واحدی با حضور مسئولان بانک مرکزی و بانک مسکن بحث و برررسی شد.

سید البرز حسینی

نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اعضای کمیسیون عمران مجلس در بحث تأمین منابع مالی پروژه تولید انبوه مسکن تأکید دارند که باید منابعی شناسایی شوند که در آینده برای کشور و بازار آثار تورمی به دنبال نداشته باشد.

وی ادامه داد: البته تاکنون منابع مالی کافی برای ساخت 200 هزار واحد مسکونی شناسایی و در نظر گرفته شده است و باید برای میزان باقی مانده نیز منابع مناسبی شناسایی شود. امیدوارم در نشست های آتی نیز خطوط اعتباری جدید برای اجرای پروژه تعیین شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet