خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/04/24 11:54:00
سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس:

مجلس برای کنترل گرانی‌ها، کنار دولت است

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گفت: بخشی از گرانی موجود در بازار و مشکلات معیشتی به دلیل ضعف ساختاری در نظام اقتصادی به وجود آمده است.
مجلس برای کنترل گرانی‌ها، کنار دولت است عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گفت: بخشی از گرانی موجود در بازار و مشکلات معیشتی به دلیل ضعف ساختاری در نظام اقتصادی به وجود آمده است. https://cdn.icana.ir/d/019/202006102152572849.jpg مجلس,برای,کنترل,گرانی‌ها،,کنار,دولت,است Icana

پرویز اوسطی عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص گرانی و افزایش قیمت برخی از محصولات در بازار و مشکلات معیشتی مردم، گفت: در حال حاضر گرانی، تورم، بیکاری و مشکلات معیشتی تبدیل به دغدغه اصلی مردم در جامعه شده و بخشی از این گرانی‌ها قابل قبول نیست و با اصول اقتصادی همخوانی ندارد.

نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بخش حداقلی از گرانی‌های موجود ناشی از شرایط تحریمی و تابعی از مولفه‌های اقتصادی است، ادامه داد: بخشی از گرانی موجود در بازار و مشکلات معیشتی به دلیل ضعف ساختاری در نظام اقتصادی به وجود آمده است.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در حال حاضر نظام توزیع هوشمند وجود ندارد و در بعد نظارت ضعیف عمل شده است، عنوان کرد: از مجموعه دولت انتظار داریم به موضوع گرانی‌‎ها و حباب‌های کاذب ارز، سکه و مسکن سریعا ورود کنند.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امیدواریم با تدابیری که درآینده اتخاذ می‌شود و مجلس نیز به آنها کمک می‌کند شاهد افول قیمت‌ها در حوزه‌های مورد انتظار مردم باشیم، تصریح کرد: مجلس در زمینه کاهش قیمت‌ها تمام قد در کنار دولت قرار دارد تا بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری به انتظارات پاسخ دهند./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet