خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/04/24 10:14:25
سرویس اقتصادی
شریعتی:

مصائب ایرلاین‌ها در وضعیت تحریمی و کرونایی؛ دولت از شرکت‌های هواپیمایی حمایت کند

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: صنعت حمل و نقل هوایی کشورمان برای تداوم فعالیت و سر پا ایستادن در شرایط تحریمی و کرونا نیازمند حمایت است، از این رو به طور حتم مجلس نیز به این حوزه نگاه حمایتی خواهد داشت.
مصائب ایرلاین‌ها در وضعیت تحریمی و کرونایی؛ دولت از شرکت‌های هواپیمایی حمایت کند عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: صنعت حمل و نقل هوایی کشورمان برای تداوم فعالیت و سر پا ایستادن در شرایط تحریمی و کرونا نیازمند حمایت است، از این رو به طور حتم مجلس نیز به این حوزه نگاه حمایتی خواهد داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/202005100478079341.jpg مصائب,ایرلاین‌ها,در,وضعیت,تحریمی,و,کرونایی؛,دولت,از,شرکت‌های,هواپیمایی,حمایت,کند Icana

غلامرضا شریعتی اندراتی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به آمارهای منتشر شده درباره کاهش ۴۷ درصدی جابجایی مسافر در فرودگاه ها در خرداد ماه سال جاری، گفت: این آمارها نشان دهنده افزایش مشکلات ایرلاین ها در چند ماه اخیر است، زیرا با کاهش میزان جابجایی مسافر، عملا شرکت های هواپیمایی با مشکلات اقتصادی بسیاری مواجه می شوند.

هواپیما

ارائه تسهیلات به ایرلاین ها برای جلوگیری از بیکاری پرسنل شرکتهای هواپیمایی بود

نماینده مردم نکا، بهشهر و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در ستاد ملی مقابله با کرونا مصوب شد که برای حمایت از ایرلاین ها، تسهیلات مناسبی ارائه شود، هدف اصلی از ارائه این تسهیلات، جلوگیری از بیکاری پرسنل شرکتهای هواپیمایی بود.

دولت از ایرلاین ها حمایت ویژه کند

وی گفت: صنعت حمل و نقل هواپیمایی در سال های اخیر به دلیل تشدید تحریم ها دچار مشکلات بسیاری به ویژه در بحث تأمین تجهیزات و قطعات شد، از این رو وضعیت کنونی ایرلاین ها نشان می دهد که دولت باید حمایت ویژه ای از این بخش داشته باشد.

شریعتی اندراتی ادامه داد: صنعت حمل و نقل هوایی کشورمان برای تداوم فعالیت و سر پا ایستادن در شرایط تحریمی و کرونا نیازمند حمایت است، از این رو به طور حتم مجلس نیز به این حوزه نگاه حمایتی خواهد داشت.

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: حمل و نقل هوایی کشورمان یکی از بخش های بسیار مهم در حوزه حمل و نقل و جابه جایی مسافر محسوب می شود، بنابر این نمی توان این بخش مهم و اثرگذار را به حال خود رها گذاشت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet