هدر موبایل
1399/04/23 15:37:27
سرویس حوزه ریاست

پیام تسلیت دکتر قالیباف در پی درگذشت نماینده بهار و کبودر آهنگ

رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت عیسی جعفری نماینده مردم بهار و کبودر آهنگ را در مجلس  تسلیت گفت.
پیام تسلیت دکتر قالیباف در پی درگذشت نماینده بهار و کبودر آهنگ رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت عیسی جعفری نماینده مردم بهار و کبودر آهنگ را در مجلس  تسلیت گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/202006106150018796.jpg پیام,تسلیت,دکتر,قالیباف,در,پی,درگذشت,نماینده,بهار,و,کبودر,آهنگ Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت عیسی جعفری نماینده مردم بهار و کبودر آهنگ را در مجلس  تسلیت گفت.

متن پیام تسلیت به شرح ذیل است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون 

 

درگذشت نماینده خدوم و پرتلاش مردم بهار و کبودرآهنگ جناب آقای مرحوم عیسی جعفری موجب تاسف و تاثر گردید.

مرحوم عیسی جعفری که در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی توانسته بودند با رای مردم شریف شهرستانهای بهار و کبودرآهنگ برای مرتبه دوم افتخار نمایندگی و وکالت آن را برعهده بگیرند  دارای شخصیتی مردم‌دار ، متعهد و دلسوز بودند که در طول دوره هشتم مجلس در راستای پیگیری مشکلات و  مطالبات مردم نیز خدمات فراوانی را در جهت توسعه منطقه عرضه داشتند .

اینجانب ضمن عرض تسلیت ضایعه فقدان ایشان به مردم شریف شهرستانهای بهار و کبودراهنگ ،نمایندگان محترم مجلس و بویژه خانواده گرانقدر و وابستگان ارجمند برای آن خدمتگزار فقید علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و اجر از درگاه خداوند متعال مسئلت می کنم .

 

محمدباقر قالیباف

 رئیس مجلس شورای اسلامی

 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet