هدر موبایل
1399/04/24 12:58:00
سرویس سیاسی
نماینده مرودشت:

نمایندگان مجلس همه توان خود را برای اجرایی شدن منویات رهبر انقلاب به کار می‌گیرند

یک نماینده مردم در مجلس یازدهم گفت: همه نمایندگان باید برای رفع مشکلات مردم گام‌های جدی بردارند تا اینکه بتوانیم به پیام‌های محبت‌آمیز مقام معظم رهبری لبیک گفته باشیم.
نمایندگان مجلس همه توان خود را برای اجرایی شدن منویات رهبر انقلاب به کار می‌گیرند یک نماینده مردم در مجلس یازدهم گفت: همه نمایندگان باید برای رفع مشکلات مردم گام‌های جدی بردارند تا اینکه بتوانیم به پیام‌های محبت‌آمیز مقام معظم رهبری لبیک گفته باشیم. https://cdn.icana.ir/d/019/202006109509566545.jpg نمایندگان,مجلس,همه,توان,خود,را,برای,اجرایی,شدن,منویات,رهبر,انقلاب,به,کار,می‌گیرند Icana

جلال رشیدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به بخشی از فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه «مجلس یازدهم از قوی‌ترین و انقلابی‌ترین مجالس پس از انقلاب است» اشاره کرد و گفت: این توصیف مجلس از سوی رهبر انقلاب افتخارآمیز بوده که مقام معظم رهبری تعابیری همچون انقلابی‌ترین و قویترین را برای این مجلس به کار بردند.

وی در ادامه افزود: امیدواریم بتوانیم با عملکرد خود نسبت به پیگیری منویات حضرت آقا به ویژه در خصوص حل مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم، رهبر انقلاب را خوشنود کنیم؛ ما به عنوان سرباز بسیار خوشحال هستیم که فرمانده نسبت به نمایندگان جوان نیز محبت داشتند.

نماینده مردم مرودشت تاکید کرد: تمام توان خود را به کار می‌بندیم تا بتوانیم مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم را حل کنیم و زمینه را برای روی کارآمدن یک دولت جوان و انقلابی که علاج مشکلات کشور بوده را مهیا سازیم و همه این کارها نیز باید به دور از حاشیه‌سازی صورت بپذیرند./

پایان پیا

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet